Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akiknél a gyerkőcnél...

Anyukák! Akiknél a gyerkőcnél liszt vagy tejérzékenység gyanúja merült fel annak csak vérvizsgálatot csináltak és abból derült ki az eredmény?

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam,hogy a liszérzékenység kimutatása nem 100%-os vérből csak bélboholybiopsziával egyértelmű azeredmény.A tejérzékenységet nem tudom mivel lehet még kimutatni.Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. jún. 25. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk Apa lisztérzékeny. A vérből kimutatható tutira a lisztérzékenység. A bélbolyhokat azért nézik, hogy mennyire károsodtak.
2010. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a tejallergiához tudok neked írni azt vérből meg tudják állapítani
2010. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves első válaszoló Apának mik voltak a tünetei?

2010. jún. 25. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk, amikor a lányom tejérzékeny lett 3 éves volt, vettek tőle vért, és bele kellett fújnia valamibe, úgy mint egy szondába, egész délelőtt azt kellett fújnia óránként, és nem ehetett és nem is ihatott. Laktóz intoleranciát állapítottak meg. Tünetei: hasmenés, hasfájás/görcsök, mihelyt valami tejeset evett, vagy volt benne tej, még a kifli esetén is.
2010. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!