Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Só-liszt lenyomatban segítség?...

Só-liszt lenyomatban segítség? Nem szilárdul.

Figyelt kérdés
egy hete csináltam lenyomatot a babám lábáról és kezéről. lehet hogy kicsit több olajat vagy vizet tettem bele. hiába teszem napra, nem szilárdul. olvastam valahol hogy állítólag ki lehet ezeket sütni is. igaz? mennyi ideig?
2011. ápr. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyiban tudok sajnos csak segíteni,hogy nagyon alacsony hőfokon kell kisütni de már nem emlékszem,hogy mennyi ideig :(
2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy évvel ezelőtt. Pedig még sütöttem is, de lágy maradt. Tedd el, ne nyúlj hozzá és igaz elég sokára, de ki fog száradni. Nekünk 1-2 hónap kellett hozzá, most már olyan kemény mint a kő. Lényeg, hogy tudjon szellőzni!
2011. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

közben mennem kellett, köszönöm, de ki is sütöttem. azt olvastam máshol hogy előbb nyitott ajtónál kell sütni majd zártnál. ki is sütöttem mint a 3 mintát, kemény is lett, már csak színezni kell.


Sütés: a legalacsonyabb fokozaton nyitott sütőajtónál fél óra, majd csukott ajtónál égetjük félóránként emelve a hőmérsékletet, míg el nem érjük a kívánt színárnyalatot.

köszönöm azért nektek, így holnapra csak lesz anyák napi ajándékunk :)

2011. ápr. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!