Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lassan 3 hetes és...

Kislányom lassan 3 hetes és sajnos egyre biztosabb a tápszer Milumil ha startot eszik de olvastam van akinek a beba ha start jobban bevalt?

Figyelt kérdés
Sajnos elég hasfájós ezért kérdezem lehet e hogy beba tápszerre álljunk át?
2018. nov. 6. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom van akinek ez oldotta meg a problémát.
2018. nov. 6. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Van akinek meg a Milumil. Olyan egyéni ez. Bebát kapott elsőre pótlásként, de nagyon megszenvedte (betonkaki).
2018. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom is 3 hetes és ugyan így a milumil kapta most a beba ha-t kapja de nem jobb egy kicsit sem és csak hőmérővel kakil. Nekünk nem vált be és már nem tudom mi más lenne jó. Sem az espumisan sem az infacolt nem jó.
2018. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek bevált a váltás, nem jelent semmit. Mint ahogy az sem, hogy nekünk meg a Milumil vált be.

Miért kap HA-t? Van allergia a családban?

Valószìnűleg kifogtál egy hasfájós babát. Ha a széklete nem nyálkás, nem véres, nem vizes, akkor nem biztos, hogy érdemes váltogatni a tápszert. Sajnos a legtöbb orvos váltogat, akár hetente, kéthetente is, pedig az átállásra is kellene időt hagyni. Mire megvan az igazi, a baba kinövi a hasfájósdit.

A gyermekorvosotoknál kérdezz rá.

2018. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!