Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája NEXT cipőt hord? Méret problémám lenne!

Figyelt kérdés
Külföldről szeretnék rendelni cipőt a fiamnak,már nézegettem itt-ott de mindenki mást ír a méretekhez.Most 21-es a fiam lába.Az UK4 vagy UK5-ös méretnek felel meg?
2010. jún. 25. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
UK4 next szandálunk van ami akkora mint egy másik 19-es szandija.Nem tudom ez segít e valamit de szerintem a nagyobb lesz az.
2010. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nevegyél! Én bolond 3-at is rendeltem, és egyik sem ment rá a lábára annyira keskeny szűk cipők, és kicsik is, mert pl 13 cm a lányom talphossza, és az uk5 ös méretezésű kicsi lett rá! Szandit is rendeltem, annak is olyan szűkek elől a pántjai, nem tudja beledugni a lábfejét! Nagyon vékony soványka babákra valók a cipők!

Azt hittem jók lesznek mert rengeteg ruhát rendeltem és mindd jó volt sőt még volt ami nagy is lett.

Adhattam el a teszveszen féláron!

EGyébként már így utólag eddig soha nem figyeltem nem is voltam bent, a Westendben Budapesten van Next bolt tele babaruhákkal cipőkkel, inkább ott érdemes megvenni mert rá tudod próbálni! Ha vidéki vagy, még akkor jobban megéri mert külföldről sem olcsó a posta.

2010. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a szandi ami nekünk van kifejezetten széles talpacskájú babákra való ,tépőzáras és mindenhol állítható.A cipőket nem tudom milyenek,de azzal egyetértek hogy jobb úgy venni hogy van mód a próbára.első voltam
2010. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Akkor inkább bemegyek a westendbe,mert az én fiam lába pont olyan amire ezek szerint nem valószínű,hogy jó lesz bármelyik cipő.Széles,duci lába van,ráadásul nagyon magas a rüsztje.Amúgy nagyon tetszenek a next ruhák de olyan drágák :(
2010. jún. 25. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
hello, bár lehet hogy már nem aktuális, de pont ma láttam a brendon honlapján az átváltó táblázatot
2010. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A turkálók tele vannak Next ruhákkal,tuti új vagy újszerű állapotban és nagyon nagyon jó árakon.Én nem vagyok ügyes turkálós,de barátnőim rendszeresen hordják a kisfiamnak a vagányabbnál vagányabb cuccokat,ott próbálkozz ruha ügyben.
2010. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!