Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok miket tud már?

4 hónapos babátok miket tud már?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

3.5 hónapos:tud szopizni, aludni, mosolyogni.

Amúgy meg amit a státuszon kérdeznek, azt mindig tudja. De, ha arra vagy kíváncsi, hogy forog, vagy kúszik-e, akkor a válaszom nem.

2018. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert az én babám most lett 4 hónapos (3 napja).

Járunk babaúszásra, és az oktató úgy beszél róla, mintha le lenne maradva, mert nem úgy csinálja a feladatokat, mint a többiek.

Amit tud: hátáról hasra fordulni, hason fekve felkönyököl, játszik a játékokkal háton és hason fekve is, ha ülésbe húzom, szépen tartja magát.

Én eddig teljesen odavoltam érte, hogy milyen ügyes, de minden ilyen alkalom után úgy jövök el, hogy 'lehet, hogy nem fejlődik jól...'

2018. nov. 12. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan forgott minkét irányba, szépen támaszkodott a karjain, feltolta a felsőtestét csípőtől. Ügyesen fogott tárgyakat, rázta a csörgőket. Nem hiszem, hogy le lenne maradva a babád. 😊
2018. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Ír, olvas, ebédet főz.

Komolyan ezt a kérdést...

2018. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Utolso , miert kell ironizalni? En is kivancsi vagyok hogy hogyan fejlodik a babam ugyanugy ahogy mindenki es orulok hogy van egy olyan hely ahol megtudom kerdezni a tobbi anyukat errol mar akar csak kivancsisagbol. Mondjuk ha az egyik baba 4 honaposan forog az enyem pedig nem ennyi idosen akkor mar tudni fogom hogy az en babam is lassan megfordul ha eddig nem tette meg.
2018. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Persze, de miért jobb, ha valaki azt írja, hogy az ő babája már forog oda-vissza, minden érdekli, mindent megfog a kérdezőé meg nem. Mit szűr le ebből? Hogy le van maradva a gyereke, mint ahogy a mellékelt uszodás példa mutatja. Pedig nincs. Minden gyerek máshogy fejlődik és kész. Felesleges ezt kérdezgetni.
2018. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Felhúznod ülésbe NEM szabadna. Azt sak vizsgálati jelleggel csinálhatja orvos, gyógytornász.
2018. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, kb ennyit tudtak, mint a tied. Az egyik lehet nyújtott karján is támaszkodott már, de lehet csak később, pontosan nem emlékszem. A másik tuti 5 hónapos volt. (A kicsi, mivel csak 1 múlt, jobban emlèkszem) hasról hátra 5 hósan ment mindkettőnek, hátról hasra néhány nappal 4 hós koruk előtt.
2018. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire negatív élménnyel jöttök el, akkor nem eröltetném.


4 hónapos 1 hetes a lányom


Hátról hasra nem fordul


Hasról hátra mindkét irányba

Kúszásra utaló mozgások

Kis haladással, körbeforog a testtengelyén

Ülésbe húzza magát.. De még egyedül nem ül


Kukucs játékot játszik

Kacag

Ölel

2 kézzel fog elenged

Ha eldob valsmit utánanéz.

Játékokat forgatja

Tükörnek mosolyog

Embereket felismer

Arcot érint

Beszédre gagyogással reagál


Plusz, ami nem olyan gyakori: 1 foga 3 napja kinn van, a másik pedig hamarosan kinn lesz



Szerintem nincs elmaradva a babád

2018. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!