Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove pelusból tényleg a...

Babylove pelusból tényleg a pampers olcsóbb változata?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy ... sem a gyártó, sem a forgalmazó nem ugyanaz
2018. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem

Minőségre

2018. nov. 13. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem rossz pelenka, de nekünk nem vált be úgy, mint a pampers. Nem bírt annyit mint az, büdös is volt, ráadásul ki is ütötte a lányom bőrét. Maximum egy csomaggal tudtunk elhasználni egy huzamban, hogy ne legyen probléma.
2018. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok, akkor úgy kérdezd ahogy érted, nem vagyunk gondolatolvasók, bocsi.

Nekünk kizárólag a Pampers vált be , pedig én aztán mindent kipróbáltam , a Rossmannos egy pisi után kifejezetten büdös volt, a teszkóstol kipattogzott a bőre, a DMes kifolyt. A Libero még jó volt amikor kisebb volt, aztán már az sem , mindig elmozdult rajta.

2018. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

#4, Nekem pl teljesen egyértelmű volt a kérdés.


A mi tapasztalatunk alapján viszont nem igaz, kedves kérdező, nekünk nem vált be, (igaz semmi más sem), csak a Pampers.. de sok-sok kisbabás ismerősöm a fordítottját állítja. :) Azt hiszem ez teljesen babafüggő.

2018. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk mindkét gyereknél bevált a Babylove, az elsőnél még Pamperssel kezdtük, de aztán váltottunk.
2018. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább a Liberora hajaz mert gumis a dereka. Nekünk bevált meg a Libero is a Pampers viszont egyáltalán nem semmilyen szempontból. Egyébként szerintem nem sokkal olcsóbb mint a nagyobb márkák amúgy és gyakran akciós a Libero is emagon vagy kuponnal.
2018. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha engem kérdezel, a babylove sokkal jobb, mint a pampers! (A liberotól meg pláne!!!!)
2018. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem igaz


Plusz ha jó akcióban veszed alig drágább a pampers


( egyébként nekünk csak 1 hónapog vált be, utána ki..sott belőle a lányom mert nem gumis a fenti pereme)

2018. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk nagyon bevált a Babylove, semmivel nem éreztem jobbnak a Pamperst. Pamperst még akcióban sem kaptam 43 ft/db-nál olcsóbban, a DM-es akció nélkül 40 ft/db.
2018. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!