Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsitorlot?

Milyen popsitorlot?

Figyelt kérdés
Eddig a pampers sensitive,es a neogranormon sensitive-t probaltuk,de piros a popsi
2018. nov. 15. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem a törlőn múlik. Mi Sudokrémet használtunk. Sose volt piros a popsija. Ha bárhol kipirosodott, máshol is jó a Sudokém.
2018. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Előbb pont ezt a kettőt íram, hogy a lányomnak is piros lett ( Bepanthen kenőcstől is)


Rossmanos

Libero

Waterwipes

Tescos

Huggies


Ezektől nem pirosodott


Nekem a Huggies, és A Rossman ( sima kék Babydream) jött be

2018. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

2. Vagyok


Sudocrem-et használtunk mindig ( a kórházi Bepanthenes próba után)

2018. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Popsitörlőből nekünk a dm-es vált be. Nem lehet, hogy a pelenkát nem bírja? Nálunk a Pampers-től volt piros minden gyerek alfele.
2018. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En szerintem a popsitorlo a hunyo, mert barmivel kentem/kenem nincs valtozas..bepanten,sudo,gyogyszertari,neogra..

Es a pampers popsitorlo csere utan jott helyre,de most ugye ettol is piros,meg kicsit szaraz is neki :(

2018. nov. 15. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Kiprobalunk masik popsitorlot.
2018. nov. 15. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha semmi nem jó, akkor lavór, nedves szivacs.
2018. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a Sudocrem popsitörlő vált be mindkét fajta de a lila a Sensitive verzió azt próbáld ki előbb.
2018. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem popsitörlőből a CBA-s jött ve eddig legjobban. Elég vastag, elég nedves és nagyon jó illata van. Sajnos már nincs egy ideje, így a tescos Fred&flo-sat használjuk.
2018. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!