Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiammal 6 hónaposan kb 2,5...

Kisfiammal 6 hónaposan kb 2,5 hete kezdtük el a hozzátáplálást napi egyszer kóstolgat délben. Mikortól kezd majd el reggelizni, ebédelni stb ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Evett már répát, krumplit, almát, almát keksszel, barackot, szilvát, sóskát. Nagyon jó étvágyú babuska, csak úgy nyitogatja a száját :))) Nem akarom sürgetni a dolgot, nagyon örülök, hogy tudom őt szoptatni, csak kiváncsi vagyok, hogy mikortól adjak neki a nap többi szakaszában is vagy hogyan fogom ezt észrevenni, hogy már akkor is kellene neki adnom???!!!
2010. jún. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!En delelott adtam neki eloszor almalet,majd reszelt almat,aztan barackot stb.Mivel hogy altalaban majd a delelotti szoptatas fog eloszor elmaradni.Vgyis az lesz a tizorai,marmint a gyumolcs,utana kezded el kostoltatni az ebednek szant dolgokat.Amiket te soroltal fel azok vegyes etelek tehat tizorai is es ebed is.El kell teljen kb egy honap hogy levalts egy szopit,mert ugye nyilvan mar nagy gyermek es szuksege van egyebre is mint az anyatej.Ha megszokja az ebednek szant eteleket,johet a delutani szopi kivaltasa tejpeppel vagy gyumolccsel.Kb majdnem egy eves korara mar csak reggel es este fog szopni.De nezz utana a neten mert van egy csomo oldal ami ezzel foglalkozik es rengeteg baba-receptet is talalsz hogy valtozatos legyen az etrendje.
2010. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy kb. egy hónap alatt először a tízórait kellene helyettesítenem majd gyümölcsös dologgal-péppel.
2010. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először a tízórait váltottam ki neki gyümire. Rá egy hónapra az ebédet főzire. Most 6.5 hós és 4 hónaőosan kezdtük. Most: reggel tápszer, tízórai gyümi, ebéd főzelék, uzsi tejpép, vacsi tápszer.
2010. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!