Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy megszeresse...

Mit csináljak hogy megszeresse a 3 éves lányom a kis tesóját?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok velük itthon és már wcre sem merek elmenni mert a nagy bántja a kicsit ha nem vagyok ott. Nem szereti ,mindig mondja hogy utálja őt. Játékait elveszi húzza a haját és utána sír a kicsi. Én ugyanúgy szeretem mindkettőt.
2018. nov. 19. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Nem írtad, a kicsi mennyi idős, de ha van már akkora, hogy nem lóg nonstop a melleden, akkor vidd el valahová a nagyot, csak kettesben. Ha van nagyszülő, akkor hármasban, a frrjeddel is csináljatok programot. Éreznie kell a törődést és azt, hogy ugyanolyan fontos nektek attól, hogy született egy kistesója.
2018. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos a kicsi
2018. nov. 19. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Féltékeny, betolakodott a kicsi az eletterebe.
2018. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Külön foglalkozás a naggyal, illetve egyenlő bánásmód. Nekünk ezek jöttek be. Míg napközben a kicsi aludt,a naggyal mesét olvastam,gyurmaztam vagy amihez kedve volt. Az egyenlő bánásmódot úgy értem hogyha a kicsi kapott valamit akkor kapott a nagy is. Ha neki is bebietelt volt kedve enni ő is azt kapott. Ha ő is rágokát akart ragcsalni, hagytam neki,stb...bevonták a baba körüli teendokbe, meg játékot adtam a kicsi kezébe és úgy csináltam mintha odaadna a nagynak. Még mondtam is hozzá H 'tessek nővèrkèm,neked hoztam ezt a csörgőt'. És akkor örült a nagy H kapott vmit a tesotol.
2018. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!