Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít szinte egész nap?

Miért ordít szinte egész nap?

Figyelt kérdés
Van 3 csodás kisfiam. A legkisebb most múlt fél éves. A problémám a következő, hogy kB 1--,5hete szinte egész nap ordít. Akármit csinálok vele. Van, hogy használ ha felveszem(akkor egyből nevet) és hurcolom magammal. Hozzá teszem ezek a sírások könny nélküliek. Sajnos 3 gyermek és millió teendő mellett nem tudom és nem is akarom egész nap cipelni. Ha leteszem ordít. Mostanában nappal alig alszik, kB 3szor fél órát. Egyik gyermekemmel sem volt ennyire súlyos a helyzet.. Ez már hosszan tart. Ők, tudom hogy jöhet a foga, növekedési ugrás van és a mozgásfejlődési lépcsők is bekavarhatnak. Az tény, hogy hírtelen kezdett négykézlábra állni és már majdnem mászik. A napunk 90%-a vergődésből áll. Ezt szó szerint mert löködi is magát a lábával, feszíti magát hátra, közben téli torokból ordít, könny nélkül. Ha fájdalma lenne, lenne könnye is nem? (tud könnyezni is, láttuk már) Egyszerűen tan@cstalan vagyok és kezdek nagyon kikészülni idegileg. Persze jó, hogy már nem tudom még sem nyugtatni ha meghallom, hogy megint kezdi szinte sírni tudnék az idegtől. Egyik babám sem művelte ezt. Nem beteg, láza nincs, ha cici el kínálom ellöki és feszíti magát hátra. Ezt próbalom vág, 4szer mire hopp elfogadja,de van, hogy egyből elfogadja gond nélkül, szóval nem éhes/szomjas. Sokszor észre veszem, hogy akkor is ezt csinálja ha pukiznia kell... De van, hogy műsor nélkül pukizik mosolyogva, nincs összefüggés az etetésekkel. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, Sz@r anyának érzem magam amiért nem tudom miért csinálja ezt a kisbabám! Azt hittem, hogy 2 gyerek után már mindent tudok, de úgy látszik nem. Segítsetek légyszi
2018. nov. 19. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Azt a részét nem írtam le pontosan, hogy nem hiztos hogy az az étel okozta a problémát, amit ő eszik, hanem lehet hogy az, amit Te, csak amíg színtiszta anyatej volt, adfig tolerálta, amikor meg elkezd enni, akkor a mwgborult bé

2018. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bocsi elküldtem amikor javítani akartam.

Szóval a megborult bélflóra miatt kijöhet olyankor is.

A banán egyébként aprómagvas és allergén, nekem két gyerekem is allergiás rá.


A kivizsgálás nehéz ügy, mert ekkora babán, és kb. két éves korig semmilyen vizsgálatot nem végeznek.


Jelentkezzetwk be gasztroenterológiára, TB alapon 3-6 hónap a várakozási idő.


A legjobb módszer a táplálkozási és tüneti napló vezetése.

Amit gyanúsnak gondolsz azt nem adod neki, és amikor jól van, visszaterheled.

A gasztroenterológusok is nagy vonalakban ezt javasolják.

De beszéld mwg a gyerekorvossal hogy mit gondol, a gasztrora úgyis kell majd a beutaló tőle...

Legjobbakat nektek!

2018. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam ezt akkor csinálta,mint neked,amikor mászni akart,de nem ment neki. Eltelt két hónap mire felfedezték,hogy feszes az izomzata amitől nem tud mászni. El kellett vinni gyógytornára aznap hazavittük mászott a probléma megoldódott. Nem biztos,hogy ez van nálatok is,de nekem úgy tűnik. A fiam előre hátra hintázott dobálta magát látszott,hogy csinálná,de nem tudja. Voltak borulások is sajnos.
2018. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!