Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11hónapos fiam nem akarta ma...

11hónapos fiam nem akarta ma megenni a főt étetlt, se semmit -egész sokáig jutottunk a hozzátáplálásban, bármivel próbálkoztam a kanalat meglátta ordított. Csak egész nap cicin lógott szinte- tej van még. Fog miatt?

Figyelt kérdés
aaddig üvöltött mig tényleg cicit nem kapott..eddig ezze lnem volt gondunk.
2015. ápr. 12. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

én babám akkor ilyen(semmit nem fogad el, csak mi esetünkben tápszert 11 hósan), ha nátha, betegség előtt, alatt, után állunk

figyeld nem e lázasodni fog

2015. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi. tápszer,cumisüveg kilőve... sok tejem van ...
2015. ápr. 12. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
persze csak arra írtam, hogy minden egyéb ételt elutasít, csak a babakorit fogadja el
2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! AZ én kislányomnál is ugyanez volt a helyzet, amikor betegség elején volt, és pl még csak a torka fájt, vagy amikor jobban megviselte a fogzás, amikor a kis örlői jöttek ki. Lehet, tényleg ilyesmi van a háttérben.

Ilyenkor egy-két napig csak cumisüvegből tápszer ment (nekik a cumisüveg is olyan mint a mell, nyugtatja. Kislányom 2 éves múlt, de az esti tejitalát cumisüvegből issza még, néha el is cumizgat rajta :) )

2015. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Siman a foga miatt vagy barmi gondja lehet. Adj neki cicit majd eszik ha ker.
2015. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!