Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnek, bármilyen babával...

A védőnőnek, bármilyen babával kapcsolatos kérdésben tudnia kellene segíteni, tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Akár az altatással kapcsolatban is kérhetem a segítségét? Vagy ilyen szinten nem érdekli őket egy anya problémája?
2010. jún. 26. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nem mindenkit érdekel főleg aki csak kijön előadást tartani akinek van gyereke még hozzá is tud szólni de akinek olyan fiatal a védőnője vagy épp olyan öreg az nem tud használható tanácsot adni ...

szóval nem feltétlenül.

2010. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden a babával kapcsolatos kérdésre kellenne tudnia a választ elvileg,az egy másik dolog hogy van-e tapasztalata.

Az én védőnőm még fiatal de ha nem tud valamit akkor utánanéz,megkérdez valakit.

2010. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az enyémnek sincs gyereke, de már olyan idegesítő. Mindenre azt mondja, hogy "nem hiszem". Már nem egyszer mondott olyat, hogy ha lenne gyereke, vagy legalább pl. itt olvasgatna, nem mondott volna hülyeséget.

Már gondoltam, hogy mondom, hogy ne is jöjjön hozzánk, minek? A dokihoz járunk, ő ugyis mondja mikor kell oltást kapnia a babámnak, azért hogy az oltásértesítőt ide adja, azért felesleges jönnie.

2010. jún. 26. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kellene tudnia segíteni, de a miénk is csak hülyeségeket beszél. Bezzeg azt tudja, hogy a kocsmában hány fajta rövidital van és melyik mennyibe kerül - már ha érted mire gondolok.

Amúgy meg nálunk tanácsadáson sincs óta néha se, tök ciki, hogy mindig másik védőnő van. Én fel se hívom, inkább a dokitól kérdezek, ha van valami.

Egy normális védőnő amúgy mindenben segít, csak hát az a baj, hogy ki kell fogni és nálunk legalábbis nem válogathatsz, ahova tartozol, oda kell menni.

2010. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A mi védőnőnk is ilyen...

Vagy azt mondja, kérdezzem meg a dokit, vagy azt mondja,amit bemagolt...totál lehet érezni a remegő hangján, hogy nem biztos a dolgában. Saját gyereke nincs, így tapasztalata sincs.

7 hó alatt 3szor volt itt összesen, vagy ezt, vagy azt aláíratni. Amúgy havonta telefonál,de CSAK azért, hogy megkérdezze, hogy milyen oltást kapott a gyerek. Azt sosem kérdezte, hogy jól vagyunk-e...

2010. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!