Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babám kicsit...

Egy hónapos babám kicsit megfázott. Picit váladékozik az orra és köhécsel. Mit csináljak, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
Láza nincs, aludni is tud (kicsit kevesebbet, mint szokott, de azért alszik), étvágya is jó. Apa kicsit beteg volt a héten, lehet, hogy tőle kaptuk el. (éjszaka én is rosszabbul voltam, de reggelre már jobb)
2008. nov. 6. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sterimar orrspray, cebion csepp 2*5 naponta. Ha köhög, lehet Stodal szirupot adni neki 1-2x egy nap egy kiskanállal. Pár nap és jobban lesz! Minden jót!
2008. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Forró,gőzőlgő kamillateát tehetsz a radiátorra,hadd lélegezze be a kicsi,az is nagyon jó hatású a köhögésre,de ha nem múlna vagy tartósan hőemelkedése lenne,akkor orvos.
2008. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este a szobába a párologtatóba -vagy csak tegyél egy edénybe vizet- cseppents egy pár csepp eukaliptusz olajat. Vagy vannak olyan krémek amivel a baba hátát kell bekenni, direkt ilyen problémára.
2008. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném a dokit mit adjak neki,olyan pici még az a baba. Az orrszívást ne hagyd ki, nehogy nagyobb baja legyen és a közérzete is jobb leszb tőle.
2008. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!