Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül vagyok két gyerekkel...

Egyedül vagyok két gyerekkel és már én ez nem bírom. Én nekem ebből már elegem van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A nagyobb 2 éves a kisebb 3 hónapos. Ha a kicsi elaludt a nagy elkezd nyafogni vagy sírni valamiért akkor felébred a kicsi és mindketten sírnak. Csak 1 szoba van.Napközben is egyszerre elkezdenek értem sírni. Semmit nem lehet tőlük csinálni. Amikor végre elalszanak már este akkor csak bőgök. Én szeretem őket de nagyon nehéz egyedül. A kicsi hasfájós is és ő nagyon sírós.
2018. nov. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hol az apjuk, hol a családja és a tiéd? Barátok? Rokonok? Bébiszitter??
2018. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi külföldön éltünk a férjemmel már 5 éve de elváltunk mert sokat veszekedtünk és ő hazament a családjához de én nem tudok. Anyukámék nem beszélnek velem azt sem tudják hogy van gyerekem. Barátok nincsenek.
2018. nov. 21. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Kamu story
2018. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kitől vannak a gyerekek? Pláne a 3 hónapos?
2018. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5 éve költöztünk ide. És fél éve váltunk el.

Bocsánat ha értelmetlenül írtam

2018. nov. 21. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Es mibol élsz meg?? Nincs értelme ott maradnod egyedül..a ferjed szüleit nem erdeklik az unokai?
2018. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Össze kell szedned magad , nem tudsz mit csinálni , a gyerekeknek csak te vagy. Írom ezt úgy, hogy én is egyedül nevelem a fiam külföldön.

Viszont az fura , hogy öt éve ott vagytok és nem tudtál barátokat szerezni. Hát akkor hajrá , menjél baba csoportokba és szerezz most.

2018. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen a szerencsétlenek sora. Anyukám is egyedül volt velem és a bátyámmal 20 hónap különbséggel, apám alkoholista volt+megcsalta anyámat, én nem is ismerem az apám, meg pár hónapos voltam, mikor végleg elköltözött.

Velem ugyanez történt, csak három gyerekkel, 3-3év különbségekkel. így mikor a nagyobbik fiam első osztályba ment, egyrészt a sok kiadás a cuccokra, másrészt sokat kellett vele tanulni. A kisebbik fiam akkor ment oviba és folyton beteg volt, ami miatt sokba került a gyógyszer és sokat sírt. A kislányom pedig 1 hónapos volt és ház mondanom sem kell az újszülöttel mennyi gond van.

Szóval muszáj vhogyan megoldanod, nem hagyhatod cserben őket, ahogy az apjuk, ők csak gyerekek, nem tehetnek róla, hogy a párod egy p ö cs. Ha kell, akkor hívj bébiszittert legalább pár óra erejéig, amíg vigyáz rájuk, hogy tudj pihenni. Én abban az időben kb 4x fél órákat aludtam egy nap, de ez van.

2018. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!