Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám átlag 600-700...

3 hónapos babám átlag 600-700 ml-t eszik egy nap.6kg-os baba, lefejt anyatejet kap. Úgy érzem ez nagyon kevés. Szerintetek? Súlya picit nő csak naponta, néha csökken. Pár hete van ez így.

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A középérték naponta 150 ml*testsúlykilogramm, ez nálatok 900 ml lenne. A babák sem egyforma étvágyúak, ez ingadozhat 120-180 ml között is, a lényeg, hogy hónapról hónapra gyarapodjon. Ne méregesd naponta, semmi értelme, meg nem is jelent semmit. Az nem hízás/fogyás hogy épp egy pisi/kaki előtt vagy utána dobtad épp rá a mérlegre. Igazából a HAVI változás az, ami bármit elárul, még a heti is túl gyakori.
2018. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ezzel küzdünk mi is. 6 kg a baba és ő ujabban meg a 700at sem eszi meg. Már nagyon ki vagyok miatta. Már két hete stagnál a súlya tegnap ment fel egy picit. Alig akar enni. Ti voltatok kivizsgálásra? Nekünk kizártak mindent azt mondtak legyek türelmes lehet fog vagy egyszerűen most ilyenje van. Minden orvos nyugtat csak engem mégis idegesít.
2018. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# A három hónapos státuszvizsgálaton mondtam a dokinak. Ott ugye alapból megvizsgálta a kicsit, de nem mondott rá semmit. Milyen kivizsgálásra gondolsz? Nem tudom mit tegyek. Mivel nyugtatnak téged?
2018. nov. 22. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Elküldtek minket hasi uhra, volt verkep és a bukások miatt nyeletéses röntgen is volt plusz tej mentes diétára fogták. Azt mondják amíg nem csökken a súlya ne aggódjak mert szoktak ilyen periódusok lenni. Ettől meg idegesít nagyon de még egy orvost sem zavarta igazán a dolog. Úgy látom nagyon meg sem éhezik 3 óránként nem is hajlandó enni, inkább 4-5 és akkor is max 110g-ot. Te babad hogy áll az étkezésekhez?
2018. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma például 5xevett,reggel csak 100ml,délben 160ml,délután 150ml,140 ml, most este 120ml és ennyi. Valószínűleg alszik hajnalig. Így a mai nap 670 ml-t evett ami elég messze van a 900-tól.
2018. nov. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!