Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik egy gasztroenter...

Hogyan zajlik egy gasztroenterologiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Feltétlen vesznek vért a babátol?
2018. nov. 22. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idős? Miért mentek? Le leszek pontozva a valós történetért de azért leírom Fiamat elősször 6 hónapos korában vittük elmondtuk a tüneteket és hogy a tápszer és tejmentes diéta elkezdése után megszűntek a panaszok. 2 hete vittük az 1 evés kontrollra, ott az alkarján végeztek allergia tesztet, pont mint nekünk karcoltak majd rá cseppentettek. Nálunk így történt, de ez forg attól hogy mennyi idős a gyermek és hogy miért kell mennie. Annyit mondták nekünk, hogy 2 evés kora körül terhelés lesz szájon át (itatnak vele tejet).
2018. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tápszer csere* bocsánat
2018. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémektől babaként nem vettek vért. Csak 1. tejterhelés után.

Semmi különös nem volt, megvizsgálta őket, hasi UH-t kért, voltak javaslatai.

2018. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyerekorvos adott beutalót. 3 hónap múlva volt a szabad időpont.

Mivel intervallum volt megadva 4 órát vártunk, közben ki kellett tölteni egy kérdéssort. Majd kijött az asszisztens, hogy menjünk át a vérvételre. Aztán újra vártunk fél órát a vérvételen fél órát, hogy az orvoshoz bemehessünk.

Levetkőztette a gyereket és kicsit megnyomkodta. Majd közölte, hogy ga megérkezik az eredmény postán, akkor kérjek időpontot. Az kb. 1-2 hónap + ki tudja mikor kapunk időpontot.

1 hónap elteltével a félig kész vérvétel eredménye van meg.

4 éves.

Szóval lassan fél év alatt ennyi történt.

2018. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Basszus leírtam a választ erre elveszett 😭😭😭


Ne pontozzanak le az olvasok senkit! Pont ezekre voltam kiváncsi!!

Nekem hasznos volt köszönöm! Sajnálom hogy más nem értékeli, vagyis inkább azt h egeket más is értékelheti



Amúgy 7 hós lesz a babám mikor megyünk, ht megkezve 2 hete, most múlt 6 hónapos és feltűnt h a tejpeptol durván kijön az amúgy is létező ekcema. Minap este nem volt elég tejem ezért kapott tápot, és mivel ugye az is tej alapú, belobbant újra. Ezért szeretnek a végére járni ennek illetve tej mentes tápot kérni, mert fogytán a tejem. Plusz sajnos nem tudok tej és tojás mentes diétát tartani, bármit megcsinálok de ez nem megy. Szeretek enni :( most biztos lesz aki mondja majd h egyek olyat akkot, amit lehet, de ez van.


Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 22. 13:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Jezusom utolsó... ez szörnyű milyen lassan megy nektek!

Én vagy 20 helyet hívtam, mind magán, de sehol nem volt marciusnal! Korábbi időpont. Volt ahol csak várólista volt... de végül találtunk egy helyet, tény nem olcsó... de reméljük ezért cserébe aktívabbak lesznek :(

2018. nov. 22. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk cöliakia teszt pozitiv, arra kért a doki vizsgalatot (vérvétel). 1,5 éves volt....durva volt mert orditott a gyerek, a nővér hisztizett hogy miért nem tud a fiam 5p nyugodtan üni....(!)
2018. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!