Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött jelenlétében szoltat...

Újszülött jelenlétében szoltatok Tvzni?

Figyelt kérdés
Pl. Szoptatás közben néztek néha sorozatot, vagy mehet egy film miközben a baba fekszik, nézeget? Nálatok hogy szokás?

2018. nov. 25. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Csak akkor nézek sorozatot vagy filmet, amikor alszanak, délutáni alvásidő pihenős nekem is, általában ilyenkor nézek meg egy részt és közben hímzek/készítek játékokat/stb, most épp filc karácsonyfadíszeket varrok. Tv-nk nincs, hála Istennek. 😊
2018. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Szoptatás közben szinte mindig nézek valamit, 2 hetes a lányom, folyton szopizik, igy gyorsabban telik az idő.
2018. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Coffelia ***** válasza:
75%
Az enyém újszülöttként egy-másfél órákat cicizett, amibe bele-beleszunnyantott, de olyan, hogy 30 percnél többet aludt volna nappal a kezemen kívül, olyan féléves koráig szinte alig volt. Nem piszkáltam, vannak újszülöttekkel foglalkozó szakképzett ismerőseim, tudtam tőlük, hogy ez is normális, ilyen típus. Többnyire a gyerek a szopipárnán elvolt, cummogott vagy aludt, én meg tableten végignéztem egy év alatt az egész Jóbarátokat.
2018. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Minden este a nappaliban alszik el, miközben mi tv-zünk. Utána viszem át a saját szobájába.
2018. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Az elején én is folyamatosan nonstop szoptattam , közben végignéztem a Hegyi doktor összes sorozatát.
2018. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A babat hattalnforditottam a tvnek ugy szopiztattam. Jó halkra vettem hogy ne zavarja. Kb 6 hós koraig nem is erdekelte. Aztan mar elkezdett mindig hatra fordulgatni hanhallotta a tvt, zavarta a szopizasba. Onnantol szamuztem a tvt. M9st 4 eves de napkozben azota se megy a tv (megkonnyiti a dolgom hogy kikotettuk..) meset nez napi ketszer és ennyi. Mi akkor nezunk filmet sorozatot ha lefekudtek
2018. nov. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nalam is megy a tv es kozben szopizik. Eddig nem zavarta nyugodtan evett es aludt . Eves utan van hogy egyutt tvzunk kozben jatszunk :)
2018. nov. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Míg újszülött volt nem zavarta, rajtam aludt órákat. Vagy a telefont nyomkodtam vagy halkan ment a tv. 2-3 hónaposan kezdte zavarni. Egy éves koráig szinte be se volt kapcsolva. Mostanában megy újra, mesére kapcsoljuk, kell a háttérzaj. Tv vagy rádió. Alvás kor viszont minden ki van kapcsolva.
2018. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Eleinte en is neztem a hegyidoktort szopik kozben, de mar nem mehet kozben semmi mert elvonja a kicsi figyelmet.
2018. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nálunk akkor van bekapcsolva a tv,ha nyugiban valami filmet nézünk néha. Nem vagyunk tévések.
2018. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!