Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem vállalta az apasági...

Akinek nem vállalta az apaságit a párja, mi történt?

Figyelt kérdés
Gyámügyön voltam már, kikérdeztek, engem is, őt is. Külön külön, párom így se vállalta, most pedig ügyvédet kaptam, és tárgyalás lesz. Mi lesz ezután? Tudom az ügyvéd elmondja, de szeretném tudni, másnál ez hogy történt. Mennyi időbe telik, meddig húzódhat? DNS-t tesztet 5 hónapos babánál ugye nem vérből vesznek? Mivel párom azt is akar.
2010. jún. 26. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
DNS-tesztet nem vérből csinálnak, valószínűleg csak egy fülpiszkálóval, vagy ahhoz hasonlóval belenyúlnak a szájába, semmi fájdalmas nem fog történni. A többiben sajnos nem tudok segíteni.
2010. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Már ne is haragudj, de te még a párodnak nevezed azt, aki megkérdőjelezi az apaságot? Remélem csak nyelvbotlás és nem azért írod, mert még tényleg a párod.

Biztosan nyálból veszik a mintát egyébként, és ha biztos vagy a dolgodban, semmi okod az aggodalomra. Csak persze a sok macera, ami ezzel jár majd.

2010. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, úgy értettem a volt párom, nem tudtam hogy mondjam érthetően.

10000 % hogy az ővé, csak igen a sok macera érdekelne. Az meddig tarthat?

2010. jún. 26. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy a párod - ez gyáva, sunyi alak - mit akar, az sokadlagos kérdés. Az apaságot elsősorban vérvizsgálattal állapítják meg, nem a DNS teszttel, mert az tudomásom szerint sokkal költségesebb, mint a sima vérvizsgálat.

Egy kis szuri annak a pici emberkének, de sajnos meg kell csinálni. Követelj majd az apától jó sok tartásdíjat, szülés körüli költségeid megtérítését! Minden jó Neked!

2010. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!