Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nehéz anyagi körülmény...

Akik nehéz anyagi körülmény ellenére is vállalta a babát, nem veszekedtek sokat miatta? Nem a baba miatt, a pénz miatt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az első babánál mi is nagyon nehéz anyagi körülmények között éltünk. Mi nagyon sokat veszekedtünk. Mi azt ondoltuk, biztosan azért, mert a számos nehézségek ingerültté, türelmetlenné tesz minket. Ez részben igaz is. Viszont most - a második babánál - sokkal jobban állunk anyagilag, és mégis sokat veszekedünk. Véleményem szerint - bár nagyon boldogok vagyunk - a gyermek születése mindenképpen új élethelyzetet jelent, ami miatt új kihívások és problémák jelentek meg a mindennapokban. (Állandó kétségek vannak bennen, hogy vajon jó anya és jó feleség vagyok-e, hogyan oszthatnám be az időmet, hogyan tudnék többet adni magamból, anélkül, hogy magamat teljesen azért ne áldozzam fel, férjem kellő támaszt jelent-e, vagy én várok el tőle túl sokat, stb.)

Tudom, hogy most nagyon nehéz Nektek, mert én is voltam ebben a helyzetben.

Kitartást Nektek!

2009. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte veszekedtem a párommal,aztán beletörődtem,a nincsbe!fizikor mindent megveszünk a kincsünknek(pelenka,popsitörlő,néhány üveg bébikaja,ha éppen kinőtt valamit az pótoljuk,persze használtan stb)játékot akkor veszünk ha tudunk!

a számlákat meg érkezési sorrendbe fizetjük,amire nem jut azt következő hónapban fizetjük!

Mielőtt valaki feltené a kérdést,hogy minek szültem:

Előre nem tudhattuk,hogy a páromnak nem lesz munkája,,a babát mindenkép szerettük volna,mert már benne vagyunk a korba és sokára is jött össze,több mint egy év próbálkozás után!

2009. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!