Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a sorrend a napirendbe?

Nektek mi a sorrend a napirendbe?

Figyelt kérdés
Kelés, evés, játék, alvás? Az a bajom, hogy a 3 hónapos kisfiam csak teli hassal alszik el. És ha mégis elalszik anélkül 30 perc múlva felébred éhesen. De valamikor felkelés után is enne. Vagy nem baj, ha 2 óránként szoptatom?! Szerintem ennyi idősen nem kellene 2 óránként ennie, de lehet tévedek.
2018. nov. 30. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam a sorrend:kelés, evés, játék, alvás.De ez nincs kőbe vésve. Például ha nem álmos, nem erőltetem hogy aludjon. Ha nem alszik viszont evés után álmos, hagyom aludni. Rugalmas vagyok mert még nagyon pici(3,5 hós) Régebben volt hogy óránként is evett. Mostanában szenvedünk mert a napi 5 étkezésre alig bírom rávenni. Nem akar enni. Így tapasztalatból mondom, örülj neki amíg ilyen gyakran kér, mert sokkal rosszabb ha nem kér.
2018. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ

Napközben kelés pelus kukkantás általában pisi

Játék

Evés

Pelus( kaki általában)

Alvás



Éjjel


Kelés evés

Pelus nem mindig

Alvás

( nem mindig kel éjjel)


Ma 5 hónapos

2018. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!