Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jó sorrend?

Mi a jó sorrend?

Figyelt kérdés

Ébredés után etetés majd pelenkázás vagy fordítva? És ha séta lesz vagy gürdés, akkor mi a sorrend?

Első babám várom.


2015. dec. 8. 07:57
 1/4 kikkina88 ***** válasza:
Ne aggodj majd kitapasztalod. :-D nalunk annak idejen ugy zajlott altalaban h volt peluscsere mert ejjel megtelt.aztan feloltoztunk es johetett a hami.seta is altalaban 2eves kozt.es este meg furdes utan volt vacsi es alvas.
2015. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezt tényleg majd kitapasztalod :). Eleinte úgy csináltam, hogy ébredés után pelenkázás, és utána evés, tele volt mindig a pelus nagyon reggel. Aztán amikor nagyobb lett nem volt olyan sok pisi sosem a pelusban reggelre, viszont mindig nagyon éhes volt, és azt követelte, hogy etessem meg de rögtön :D, akkor felcseréltük a sorrendet.

Séta előtt általában átpelenkázom.

Este a sorrend fürdés, evés, alvás.

2015. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kialakul magától. Én eleinte evés előtt tettem tisztába aztán majdnem minden evés közben kakilt így hamar leszoktam erről.
2015. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Ja sétálni is evés után viszem le mert akkor garantáltan nem éhezik meg. Az esti sorrend nálunk is fürdés, evés és alvás.
2015. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!