Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi idősen nem tartja a...

Ennyi idősen nem tartja a fejét szépen, nem szeret hason?!

Figyelt kérdés

11 hetes a babám.

Ha a hatunkra vesszük büfiztetni szépen megtartja a fejét,persze nem sokáig. Játszószőnyegen szoktam hasra tenni, de nem mindig forditja at a fejét egyből, van hogy percekig küzd vele és nem is igazán emeli a nyakát közben. Aztan már belefárad és sírni kezd, olyankor visszafordítom a hátára. Nemtudom mit tegyek hogy jobban menjen neki vagy hogy szeressen hason is. Vele egykoru babák mar hason olyan szépen tartják magukat, ő meg van hogy át se fordítja a fejét. Ez nagy baj?


2018. dec. 5. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom miért 0% hasznos a válaszom. Elmondta h nem értek hozzá, de szerintem nem jó, vigye el orvoshoz... Ez volt a kérdés b@sszus... :D
2018. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jah még annyi h a 3 hónapos státuszon "elvárás" hogy fejét 45 fokban tartsa, amihez igen közel vannak.
2018. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!