Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tudott gyermeked...

Mennyi idősen tudott gyermeked önállóan és szépen! Enni és inni. (kanállal, pohárból)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül és szépen kb másfél évesen. Előtte "közösen" ettünk már 7 hónapos kora óta. Én etettem,de nála is volt kanál. Vagy beletalált a szájába,vagy nem.
2011. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb 16-17 hónaposan. Mi is korán kezdtük az együtt evést.


Mostanában viszont rákapott, hogy én etessem :) Ő meg közben rajzol stb főleg uzsonnánál és tízórainál csinálja...19 hónapos

2011. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másfél évesen már szépen evett,pohárból már előbb elkezdett rendesen inni.
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 14-15 hónapos kora óta iszik pohárból gyönyörűen. Önállóan enni még csak azt tud, ami elég sűrű, hogy ne jöjjön le egyből a kanálról:) Most másfél éves:)
2011. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy ne csak szuperbaba legyen, 27 hónapos, csak kézzel eszik egyedül, csak szívószállal iszik pohárból. A tejet cumisüvegből issza:) engem egyáltalán nem zavar. Szokott enni kanállal is, de ritka.
2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inni hamar megtanult szépen, mind a két fiam 1 évesen már teljesen egyedül ivott. A nagyobb fiam lassan 6 éves lesz, kb. 15 hónapos kora óta egyedül eszik, de még mindig úgy, mint egy kismalac...:(
2011. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 évesen már szépen ivott pohárból, most 27 hónapos, enni még mindig nem eszik egyedül. Vagy ha igen, akkor pár falat kanállal, a többi kézzel.
2011. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ahogy olvastam már kezdtem megijedni, hogy ezzel is le vagyunk maradva, de végül kaptam megnyugtató választ is :-).
2011. jan. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!