Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Dóra túl durva,...

Szerintetek a Dóra túl durva, "durrogós" név? Mennyire tetszik/nem tetszik? Nektek milyen nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de nálunk nem nagyon megy a vezetéknévhez ebben a formában, ráadásul a gyerekkori legjobb barátnőmet is így hívják. Fiút várok, ő Dorina vagy Dorottya lett volna ha lány lett volna.
2018. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez a második nevem. Dóraként szeretem csak. Amugy a D betűs nevek tetszenek. Pl Doroti, Dolóresz, Doloróza, Dália, Dária, Derien, Daniéla
2018. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem tetszik, túl rövid és mély.

De egyébként teljesen vállalható név, semmi ciki nincs benne, akit így hívnak. Sőt, egy volt osztálytársamnak csupa magas magánhangzós, hosszabb vezetékneve volt. Na, azzal a vezetéknévvel még jól is csengett.

2018. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!