Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van szép sétálóhely...

Hol van szép sétálóhely mózeskosaras babakocsival, Magyarországon belül?

Figyelt kérdés
2 hónapos babánkkal keresünk szép sétálóhelyet, ami szülőknek lehet sportértékű is (a táv elsősorban, nem terep). Budai hegyek, Balaton környék, de akár Tata, Velence, egész ország érdekelne... ha tudtok ajánlani olyan helyeket, ahol összefüggő jó út van.

2018. szept. 14. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt csemegézhetsz :)

[link]

2018. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miskolc Tapolca
2018. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szilvásvárad, szalajka völgy mi imádjuk :)
2018. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szentendre, ha jó minőségű a kocsi kereke akkor a belváros is, ha nem akkor a Duna-korzó.


Illetve Visegrádon több turistaút jól járható babakocsival, sok betonozott is.

2018. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen néztem. Jelölve van, hogy melyikek babakocsis utak, melyik hordozós.

2018. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pesti rakpart ujjaepitett resze az arpad hidtol a jaszai mari terig! Imadtam babakocsival is, de most mar o imadja kismotorral. Tiszta, sik, sima terep.

Ugyanez a budai rakpart, a margit hidtol a gellerthegyig. Hosszu, osszefuggo ut, alig szakitja meg 1-2 zebra. Ezek voltak a kedvenc helyeink a nyaron.

2018. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Normafát szerettük, illetve Vérteskozmáról van egy aszfaltút, néha sorompós, néha nem, az is nagyon hangulatos.
2018. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!