Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesóméknál hamarosan megszület...

Tesóméknál hamarosan megszületik az első baba. Milyen ajándékot vigyek a mamának?

Figyelt kérdés
Kifejezetten az anyukának szeretnék valamit venni,készíteni.A baba biztos,hogy el lesz halmozva minden jóval,de a sógornőmről sem szeretnék megfeledkezni.
2010. jún. 27. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon rendes vagy!Kár hogy nem az én sógornőm vagy:).Én kifogtam egy barmot!És nem azért mert nem kaptam tőle semmit alapból egy szemét! A babámnak is egy bodyt hozott csak. Nem is tudom mit vehetnél neki talán valami szép névre szóló dolgot.Vagy egy törölközőt amin az áll hogy a LEGJOBB ÉDESANYA:)!Annak biztosan örülne!:)
2010. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,ez is jó ötlet!

Egy gravírozott medál már eszünkbe jutott,de anyu lecsapott erre az ötletre.

2010. jún. 27. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészséges kajákat. Gyümölcs, zöldség, egy kis csoki, nemtudom mennyi idős vagy, de ha tudsz főzni, akkor esetleg egy kis főtételt, mert emlékszem, hogy nekem a folyamatos szoptatás miatt pisilni is alig volt időm és nagyon jól esett, ha anyu főzött nekünk (apának és nekem).
2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is akarok egy ilyen sógornőt........de én sem az ajándék miatt.

Szerintem tök mindegy mit veszel, a sógornőd boldog lesz, hogy gondoltál rá, és tutti ő is ezt a kedves gesztust fogja nézni.

Egyébként a törölköző tényleg nem rossz ötlet.

Nekem a férjem egy bögrére másoltatta rá az egyik pocakos képemet. Szeretem nézegetni magam, amikor a reggeli teámat iszom :-)

Ez varriálható akár a baba 4D-s képével, vagy akár az első születés utáni fényképpel.

2010. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó fej vagy! Én bárminek örültem volna. A törülköző és a bögre is jó ötlet nagyon.
2010. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kár,hogy nekem nincs ilyen kedves,odafigyelő sógornőm!:-)

Tényleg jó ötlet a hímzett törölköző,fényképes pohár,esetleg gravírozott toll,kisebb ékszer,medáll.

Gratulálok!

2010. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egye fene!Leszek mindenki sógornője!:)

Messze lakunk egymástól,így a főzőcskézés nem fog menni,és a leendő nyagymamák egyébként is ott laknak a közelben.

2010. jún. 27. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!