Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a szoptatott gyerekem...

Ha a szoptatott gyerekem gyakran beteg es sokat ebred, van ertelme a kovetkezo gyereket tapszerrel etetni vegyesen?

Figyelt kérdés
A szoptatasnak ugyan elkotelezett hive vagyok, megis felmerult bennem ez a kerdes igy 2,5 ev kialvatlansag es szamos betegseg utan.
2018. dec. 19. 11:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mar tobbszor probaltam leszoktatni, a vege mindig az lett, hogy teljesen kikeszultem a faradtsagtol (1,5-2 hetekig probalkoztam).
2018. dec. 20. 10:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogyan probaltad? Sajnos hatarozottnak kell lenni, persze nem sirni hagyni)...de ha eldontod nem szabad visszakozni. Inkabb ket het kimerules, mint meg mondjuk fel ev vagy 1 ev.
2018. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezeket egyenkent 1,5-2 hetig:

- Kisagyba szoktatassal egybekotve, elaludt egyedul, de rengeteget ebredt, visszaaludni mar nemtudott egyedul

- Apa altat : annyival tobbet ebredt, hogy nem birta ferjem

- Cici helyett ringatva altatas, igy gond nelkul elalszik, de utana ezt kerte ejjel is, amiben kimerultem, es nem csokkent az ebredesek szama

- tehetetlensegemben citromle, ecet: lenyalta

- fokozatos elvalasztas: ez mar hozott annyi eredmenyt, hogy nappal nem, vagy max 1x szopizik


Elaludniel tud osszebujva, cici nelkul, de nemalszik vissza

2018. dec. 20. 13:02
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent orrdugulas miatt ebred, ezert zaklatottan kel, es nem megy egyedul a visszaalvas.
2018. dec. 20. 13:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Ohh akkor ez tobb faktoros problema😱 nem tudom. Nekem mindig kulon aludt, igy ezzel nem vot gond. Ejjeli cicirol 3 nap alatt hatsimivel szokott le, bar egy 12 host valosziueg konnyebb leszoktatni, ez volt az egyik ok, amiert addig akartam szoptatni.
2018. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennek ellenere azt mondom h a kovetezot is szoptasd majd, csak ne ilyen sokaig es aludjon kulon. Sokkal konnyebb minden. Nagyon jokat alszunk, fontosabb, egy kipihent anyuka nappal, mint higy meg ket evesen is szopjon,te meg kikeszuj.
2018. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mikor kicsi volt, ugyanez volt, eredetileg kulonalvast terveztunk, de egyszeruen kimerultunk, ugyanigy sokat kelt, ugyanigy elaludt volna cici nelkul, de a visszaalvashoz segitseg kellett, tehat nem az a gond, hogy nem tud egyedul elaludni, hanem hogy zaklatottan es sokszor ebred, ami utan nem tud egyedul visszaaludni.
2018. dec. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!