Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg rokonhoz menni?

Beteg rokonhoz menni?

Figyelt kérdés
Ti vinnétek a 3 hónapos gyereketeket olyan rokonhoz, ahol az egyik családtagnak tisztázatlan okok miatt hasmenése van?
2018. dec. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna. Még karácsonykor sem. A baba az első.
2018. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem muszaj, nem. Elobb megvarnam, mig tunetmentes nem lesz, utana is lehet latogatni.
2018. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én is így gondolom, de sok helyen megkapom, hogy túlaggódom, mert bárhol máshol is elkaphatja. Ami igaz, de nem mindegy, hogy valahol talán elkapja vagy én szándékosan vigyem olyan helyre ahol valaki beteg.
2018. dec. 11. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

mi az a tisztázatlan ok? Ha ez egy krónikus dolog és csak 1 embert érint, akkor az nem fertőzés, tehát simán.

Fertőzés esetén pedig úgyis néhány napon belül gyógyul, szóval max halasztanám 1 héttel a látogatást.

De nem csak a gyereket nem vinném, hanem én sem mennék, hiszen nem akarom elkapni, hazavinni a dögvészt.

2018. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, ha összekeverlek valakivel, de ha a gluténérzékeny, down-szindrómás sógorról beszélsz, akinek nem tartják a diétát, akkor magad is tudod a választ, mégha nem is akarod elfogadni...
2018. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma 11:48 összekeversz valakivel.


A tisztázatlan ok, hogy fertőzés-e vagy gyomorrontás vagy bármi más...

2018. dec. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!