Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik pampers pelust...

Ti melyik pampers pelust szeretitek? Nálunk mind bevált

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:
A sokat utalt narancssárga is
2018. dec. 19. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyiket sem.
2018. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a prémium care-t
2018. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy ideig a premium care, de sajnos hiányzik a gimírozás a derekánál..

Amúgy tapintásra jobbam szerettem mindem másnák


Narancssárga ma volt a lányomon, kipattogott a feneke

De nagyon

( ajándék volt.)

2018. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Premium care
2018. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Active baby dry

A premium care nálunk a legrosszabb pelenka volt amit a 10-15 fajtából próbáltunk. Büdös, egy pisitől dinnyére dagad, kikezdte a kislányom fenekét és minden kijött belőle, naponta 3x kellett ruhát cserélnem... A fent említet Active baby dry viszont toronymagasan a legjobb az összes márka összes próbált fajta pelenkája közül, nagyon szeretjük és minden szempontnak tökéletesen megfelel.

2018. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó én is így gondolom

Egyébként mintha a pants is gyengébb lenne pedig az ugye az Active baby ilyen változata.

Viszont kényelmesebb a pants.

Persze a sima pantsrol beszélek a prémium borzasztó draga

2018. dec. 19. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem vált be így váltottunk a Liberora. Egyszer a narancsból bevásároltam 3 csomaggal mert akciós volt és dicsérték egy fórumon, hát én alig vártam hogy elfogyjon, katasztrófa volt.
2018. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a bugyipelus mindegyik márkánál gyengébb mint a sima, egy éjszakát egyik sem bírt ki nálunk. Gondolkodtam már, hogy napközbeni pelusnak azt kéne használni mert kényemesebb de nem akarok mindig kétfajtát venni ha az Active baby dry amúgy minden napszakban tökéletesen bevált. A Premium care nekünk nem jött be így azzal nem is kísérletezgetek már.
2018. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!