Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4hónapos lesz 11én,...

Kisfiam 4hónapos lesz 11én, egy hete két óránként kel fel éjjel, lehet nem elég már neki a tejem?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Odáig jutottunk,hogy hajnali fél hatkor kel fel és fent van délutánig amíg le nem viszem babakocsival sétálni,de ekkorra már én is teljesen ki vagyok készülve,nyűgös sír de sehogy sem jó.Ma pl az össze evés után sugárba jött vissza neki a tej...sosem szokott ilyeneket csinálni.Adtam neki chamomillát is már,ne erre fél órát pihent...de ez kevés.Már kúszni tanul,megfordulni simán megfordul..az jutott eszembe,hogy lehet,hogy mivel én sem tudok pihenni mellette,a tejem tápértéke nem olyan már és többre lenne szüksége.Ma adtam neki alma levet-igazi almából ,ízlik neki még kért volna de nem adtam többet,lehet ez lenne a a megoldás??Mindenki jön a 6hónapos periódussal,hogy addig ne adjak neki semmit,de valamit tenni kell,mert kikészülünk mind ketten,hogy nem alszik
2008. nov. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne adjál neki semmit. Én nem hiszem, hogy a tejeddel lehet gond. Inkább most kezdi igazán felfedezni a világot. Ilyenkor a babák útálnak aludni. :D Még éjszaka is. Álmos, de nem akar aludni, ezért nyűgösködik.

Gondolom egyébként nincs semmi baja? (Orrfolyás meg ilyesmi?) A pocakja nem fáj?

2008. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.Anya vagy, és neked is biztosan van anyukád.

Én mindíg ha valamit nem tudtam őt kérdeztem és hasznos remek tanácsokkal látott el.

Én 3honapig tudtam sajnos szoptatni.

Utána jött a tápszer amit mindig ki hányt.

Ekkor kezdtem el bébidesszertet adni neki fele-fele arányban

hígítva inni-nek, napközbe pépeket készítettem neki alma-sütőtök-burgonya-babapiskóta vagy ezek valamelyik kombinációja.

Nagyon szerette és szépen is fejlődött.

2008. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam már 2és fél éves,de mikor ilyen idős volt,én is ugyanezt csináltam.Napközben és éjjel is szopizott szigorúan 2 óránként.én sem pihentem,mikor ő elaludt én is aludtam vele.ha csak kocsiba alszik,vidd le délelőtt is.ne foglalkozz mással,csak azzal,hogy neki mi a jó.én is félretettem mindent.amit tudtam megcsináltam,és párod is biztos segít.

tudom,hogy fárasztó,én is ezt csináltam,de én 6 hónapig csak szoptattam,éjjel nappal 2 óránként,és ha előlről kellene kezdenem,ma is megcsinálnám vele.mert ezt az időt,bármilyen fárasztó is,SOHA nem kapod vissza!ja,és 15 hónapos koráig szopizott.

én hulla fáradtan is élveztem a szoptatás minden percét,mert már most eljött az az idő,hogy nincs sok odabújás,stb,stb,mert már nagyfiú

szóval,kitartás,nemsoká vége ennek,akkor majd pihensz.mert eljön majd nálad is:bárcsak szopizna még....

sok kitartást

egy 26 éves anyuka

2008. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, igen, anyák vagyunk és én is szívesen megkérdezném anyukámat, de ahhoz meg kéne halnom...gondold át, miket írsz, mivan, ha a kérdező sem tud kihez fordulni, azért ír ide? mint ahogy sokszor én is ezt teszem...

egy kétgyermekes édesanya

2010. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!