Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran (hany orankent)...

Milyen gyakran (hany orankent) es mennyi ideig szopizik a 4honapos babatok?

Figyelt kérdés
Az en kisifam 3honapos kora ota csak 3 max 10 percet szopik, aztan sir, forgolodik. Bofiztetem, pukiztatom de ha ezek megvoltak sem eszik sokkal tobbet. Sulya 5,79kg es 3,75-el szuletett.4honapos. Nalatok mik a tapasztalatok? Lehet h keves a tejem? De akkor miert nem szopik tobbet ha felkinalom a cicimet ujra vagy a masikat....?Ja es van hogy 2orankent eszik!!
2009. nov. 3. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! nekem most múlt 4 hónapos a lánykám, és kijött 4 hósan 2 foga. nálatok nem lehet esetleg ez a háttérben?


nálunk mostanában van egy kis ugrás a kajálásban, alig bírom tartani a mennyiséget, estére kevés is lesz. (ő 7,5 kg most, 3,9-el született) 2 óránként eszik ő is, és ha már kevesebb tej van a ciciben, akkor már szinte nem is kell neki, közben nem lakik jól. én állandóan váltogatom a cicit, és próbálok mindenféle tejserkentő módszereket.

2009. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: ja, és ha alvás is van, akkor kibír 3 órát is, de éjjel is kel 3 óránként általában (bár az éjszakák nagyon változatosak: néha 5-6 órát alszik egyben, néha 3 óránként kel) szóval nem értem...
2009. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha csak magunkat olvasnám! A kisfiam 2 és fél hónapos és dettó ezt csinálja. Átlagban 5 és 10 perc között szopizik és elkezd forgolódni, sírni. Próbálom áttenni a másik mellemre, de nem fogadja el, csak forgolódik és üvölt. Pedig amelyik mellemből evett, még szoktam tudni fejni valamennyit, és ha azt odaadom neki, megeszi cumisüvegből... pedig szeret szopizni...nem is értem... tanácstalan vagyok:(

2009. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

és 2 óránként kéri a cicit...

2009. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző 2 vagyok, bocsi kicsit szétszórt vagyok ma :S

3230 g-al született, most 5350 g.

2009. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ugy latszik a helyzetunk hasonlo. kisfiamnak a foga is jon, mindent ragcsal, neha meg sir 1-1 ragi utan.van h alszik 5orat egyben, de jellemzo a 3orankenti szopi, ejjel is... es nem tudom elegedett-e, mert sir a hasa miatt, vagy foga miatt. en is mar mindent probaltam. uvegbol nem hajlando semmit enni...szoval nem tudom.
2009. nov. 3. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nincs elég tejed,mivel nekem nincs, pont ezt csinálja,mikor kiürül a mellem. Szerintem azért kér két óránként enni,és nem szopik tovább,mert hiába ha üres. Pótlást még nem kínáltál neki?
2009. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10:31-nek üzenem, ha csak valamennyit,mondjuk úgy 20 ml-t tudsz kifejni,akkor biztos aza a baja, hogy nem úgy jön belőle már...nem elég neki a tej.
2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!