Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a 7napos tabletta mentes nap után a 8.nap helyett a 9. napon vettem be a tablettát, valamint az 5.-6.napit nem tudom pontosan melyiket kihagytam, és 12órát meghaladtam mire bevettem. Az előtt voltunk együtt a párommal. Lehetek terhes?

2018. dec. 22. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeded rendesen a gyógyszert akkor lehetsz terhes. Nem véletlenül vannak ilyen megkötések, hogy nem csak akkor kell bevenni mikor eszedbe jut...
2018. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Tesóm a fogamzásgátló elhagyása után 1évvel lett terhes mert elvileg ha abbahagyod egy darabig védelmet nyújt még úgy is. De ismerek olyat is aki fogamzásgátló szedése mellett lett terhes, pedig rendesen szedte. Szóval az esély mindig meg van.

De szerintem ennyitől nem lehetsz terhes, de azért próbáld meg rendesen szedni a gyógyszert mert ez a szervezetednek sem jó.

2018. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta koránt sem 100%-os, még akkor is lehetsz terhes ha mindig előírásszerűen vetted be.
2018. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2018. dec. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!