Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós 10kg-os fiamnak vennék...

13 hós 10kg-os fiamnak vennék gyermekülést autóba. De milyet? A lenti linken szereplőt néztem ki. Tapasztalat? Vagy mást ajánlatok? De hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 28. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először a törésteszteket bogarászd át, és az alapján dönts.

2010. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jónak túnik amit kinéztél, de ezt majd akkor lehet megmondani, ha személyesen megnézed!

Nekünk kettő is van, az egyik egy olcsóbb 10e Ft, a másik 29e Ft. Egy hét után lehetett látni a kettő közt a különbségeket.

Ami a legfontosabb volt nekem, hogy könnyen le tudjam dönteni ha elalszik a lányom,és míg a drágábbik a mai napig úgy moszdul el, mintha vajon csúszna (és halkan!!!),a másik már egy hét után akadt anyira, hoy kétkezes meló ledönteni.

A kialakításán is látszik,hoy a drágább masszívabb, és jobban védi a lányomat.


Hirtelen egyiknek sem jut eszembe a márkája (szégyen de a szülés óta gyakorlatilag nincs memóriám),de ha majd kimegyünk és megnézem akkor megírom,hogy melyiket nem ajánlom,és melyiket igen.

2010. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi örülnék hogyha típusokat is írnátok, meg hogy melyiket lehet egyszerüen ki-be tenni az autóba.


Első és hol bogarásszam a törésteszteket? Azt is megírnád?

2010. jún. 28. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is most vagyunk vásárlás előtt, és eléggé utána jártam mindnek:

Amelyiknek a legjobb lett a töréstesztje (kiemelték a kategóriában (9-18 kg)):

[link]


DE, a következőknek is jó lett a töréstesztje:

[link]

[link]

[link]


Illetve:

[link]


Mi ezek közül fogunk dönteni. Szerintem gyerekülésen nem szabad spórolni. Életet menthet.

Remélem segítettem.


(Töréstesztet az adac honlapján ellenőrizheted.)

2010. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Amint látom ezek sokkal többe kerülnek. Ezek szerint ami 20ezer-be kerül az gagyi???

Megnézem az oldalt amit adtál. Köszi.

2010. jún. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!