Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi alapanyagokból...

Az alábbi alapanyagokból tudok-e olyan főzeléket készíteni, amiben nincs burgonya?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam az alábbiakat eszi: alma, barack, meggy, burgonya, cékla, répa. Délelőtt gyümit kap gabonapehellyel. Délután főzeléket, rendszerint burgonyát meggyel, almával, répával vagy céklával. Tudok-e olyan főzeléket adni neki délután, az alábbi cuccokból keverve, amiben nincs krumpli, vagy nem baj, ha minden nap azt kap?
2010. jún. 28. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl cékla, répa, alma, vagy barack,répa, alma. Az én fiam eleinte nem ette a krumplit, ezért minden főzeléket almával csináltam. Mostmár eszi a krumplit is, de én is pont ma gondoltam rá, hogy nem kéne mindennap krumplit adni. Kóstoltasd meg vele a rizset és akkor azzal is lehet helyettesíteni.
2010. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen, kipróbálom

a rizset is meg fogja kóstolni hamarosan, de még a céklát is csak tegnap vezettem be, szóval még várnék pár napot. A rizs menni fog majd répával is, meg céklával is, nem lesz gond vele. Csak addig is igyekeznék változatosan etetni.

2010. jún. 28. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha mindegyikben van burgonya, hiszen azzal sűrítesz rántás helyett :)
2010. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, a párom is azt mondta, hogy biztosan nem a burgonyát fogja megunni a pici, ha 5 hónapja a tejet nem unja!
2010. jún. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!