Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifelé áll a babám lábfeje!?

Kifelé áll a babám lábfeje!?

Figyelt kérdés

2 hete kezdett el bútorok mellett járkálni, előtte 1 hónappal felallni.

Nekem nagyon furcsa... 9honapos 2 hetes. Szerintetek elkene vinnem szakemberhez vagy ennyi idősen normális? Egy hasonló idős babát sem láttam ilyen labtattassla. Sem régen sem mostanában.


2018. dec. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el gyerek ortopédiára.
2018. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is megmutatnám ortopédusnak. Lehet, hogy semmi baj nincs, nem azért, csak nem árt ha látja.

Ha Budapestiek vagytok, vagy nem vagytok onnan túl messze, akkor nagyon ajánlom a Heim Pál kórházban dr Szabó Miklós Károlyt! Nagyon profi és nagyon nagyon kedves ember!

2018. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Unokatesómnak is ez volt. Azóta is hátra tudja fordítani mindkét lábfejét.
2018. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Állítólag azért tartják így egyes babak (kifelé vagy befelé), mert hogy ez nekik eleinte biztonság érzetet ad.. Ortopedus ismerősöm mondta h vigyük el januárban hozzá addig annyit mondott ha hanyatt fekve nincs eltérés, normálisan áll a lába akkor nincs nagy baj vagy egyáltalán nincs baj. Járás közben sem mindig áll kifelé, csak nagyrészt.. :/

Na majd januárban

Mondott valami S betűs cipőt.. Sumpli vagy mi😂 jaj bocsi Nemtudom... Magas szárú elvileg.

Na mindegy..koszi..renelen semmi baja

2018. dec. 23. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Szuplinált😊
2018. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 hónapos a lányom és a jobb lábát majdnem 90 fokban kitekerte mikor lépegetni kezdett (10 hónaposan). Megmutattam az orvosunknak, aki szintén azt mondta, hogy próbál minél nagyobb felületet fogni, amint stabilabb lesz, egyre jobban fog állni a lába. 1 évesen indult el és semmi gond nem volt azóta a lábtartásával.


Egy kontroll nem árt, de biztos minden rendben lesz nálatok is.

2018. dec. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen el isszuk januárban megmutatni. De azért már nyugodtabb vagyok h írtatok. Köszönöm.

:)


Igen az a cipő lesz az! :)

2018. dec. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!