Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszer allergia, mennyi...

A gyógyszer allergia, mennyi ideig marad meg a kicsi testén, és kell kenegetni valamivel?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a babám és allergiás lett egy kanalas gyógyszerre amit a veséjére irtak fel. Tiszta frászba vagyok mert szegénykém tiszta pötty, persze orvos már másnap reggel látta, kaptunk másik kanalast de elfelejtettem megkérdezni a fentieket.
2008. nov. 6. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kenegetni nem érdemes de azonnal hívd fel az orvost és kérdezd meg a Fenistil cseppekről.Elvileg azt kaphatná..Enyhítené a viszketést!' hónapos kor alatt nem adható.De a Te Babád már jóval túl van ezen a koron.Sokat segítene neki.
2008. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 1 hónapos kor alatt nem adható.Nem tudom miért nem irta ki a számot
2008. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, valami antibiotikum volt? mert ha penicillin származék volt, jó, ha megjegyzed mire allergiás, nehogy legközelebb is olyat kapjon és nagyobb baj legyen. a fenistil csepp tényleg jó az urtikáriára. recept nélkül vettem én is, ha jól emlékszem. és calciumot is tehetsz a teájába.
2008. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nagyon szépen köszönöm nektek, igen elraktam a papirját a gyógyszernek h meglegyen ha lesz legközelebb akkor ezt már tudjuk h nem jó. Sajnos születésünk után egy nagyon makacs baktérium lett a baba szervetébe ami állítólag 1 évig hol van hol nincs és utána kinővi. Remélem így lesz.

Csak nagyon megijedtem mert nem volt még ilyenben részem.

Köszi még 1x nektek

2008. nov. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!