Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom 1 hónapos babával...

A párom 1 hónapos babával itthagyott kiment dolgozni aztán most úgy volt megint megy ki három hétre erre most jött meg egy jobb és 3 hónapra hagy itt annak ellenére hogy nagyon meg ondtam neki nem akarom. Ez így normális?

Figyelt kérdés

A családom őt támogatja.

Annak ellenére hogy mikor elment folyamatosan azzal traktáltak hogy ilyen férfi ez ha az fontosabb neki hagyjon menjen..


2018. dec. 25. 13:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mikor kiment azt mondta Angliába keres annyit ami egy időre elég.

Egy hét se telt el. .

2018. dec. 25. 14:38
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Azt a férfit, aki nem ad pénzt a kezedbe, egyszerűen hagyd el. Majd fizet gyerektartást. Vagy ha nem akkor legalább nem hülyít téged.
2018. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Félt, hogy megint mész a Brendonba nazzolni. Aztán egy hét múlva itt sírsz, hogy nincs pénz tápszerre.

Az teljesen normális, hogy nem ad pénzt a kezedbe.

2018. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem idozonat valtottal, az a baj.

Nyaron meg csak 19 voltal, most meg mar 25.


En megertem, hogy kivagy, ha igy oregednek, en is sz.rul ereznem magam.

2018. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy nem unjátok, hogy már minden kérdéshez ezzel a nazzolós dologgal jöttök? Mindent ahoz kötitek? Engem ez már kezd egy kicsit felbaxni agyilag. Szerintetek erre az oldalra az az egy ember ír NÉV NÉLKÜL???
2018. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Nyilván sokkal több pénzt kap odakint. Egy ilyen nő elöl én is menekülnék, ha már becsúszott a baba.
2018. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

15- os, attól , hogy te nem ismered fel, mi még felismerjük, engedtessen már meg , hogy válaszoljunk.

Ezzel a sztorival már többször jött olyan kb. háromszor ment ki külföldre a párja , de eddig mindig Németország volt a cél ahol a bátyja is lakik.

2018. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Valaki nem tudná csokorba szedni az összes kérdését? Szívesen elolvasnám :’D
2018. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!