Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyobb lesz a kisfiam...

Ha nagyobb lesz a kisfiam több időm lesz?

Figyelt kérdés

Jelenleg 8 hónapos, kb csak fél órám van egy nap, este meg 1,5 óra altatás. Utána már nagyon fáradt vagyok.

Imádok olvasni, de erre mióta megszületett semmi időm nincs.

Ez később is így lesz? Jobb lesz a helyzet vagy rosszabb?


2018. dec. 26. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Rosszabb.
2018. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Rosszabb. Később kevesebbet alszik napközben, több figyelmet és aktívabb játékot igényel veled. Majd ha oviba megy akkor lesz több időd. De hogy van napi fel órád? Nem alszik napközben?
2018. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Kevesebb időd lesz!
2018. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van egy kutyánk is, akit futtatni kell, így mire bejovok, már ébred a kicsi.

Később nem játszik el picit egyedül is?

2018. dec. 26. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Jobb lesz, az enyém egyedül is eljátszik, illetve mehet bölcsibe, majd oviba. Én nem tudom, hogyan lehet másfél órát szórakozni lefekvéskor, tudom, hogy az én kislányom nagyon jófej, berakjuk az ágyba egy hangot se szól, csak befészkeli magát és már alszik is, de szerintem ez szoktatás kérdése is. Rakd be az ágyba, kapcsold le a lámpát, ennyi.
2018. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi 5-ös, de most jót nevettem. Én is azt hittem az 1.gyereknél, hogy milyen ügyes vagyok, aztán lett 2. gyerekem... Hidd el, nem minden csak szokatás kérdése. Örülj a szerencsédnek, hogy ilyen egyszerű a gyerekeddel.
2018. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Kérdező! Nagyon nehéz kiszàmítani, hogy később jobb vagy rosszabb lesz, mert minden gyerek más. Talán majd, ha már olyan nagy lesz, hogy csak be kell küldeni a szobájába aludni, akkor lesz időd olvasni. Kitartás!
2018. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

6-os nem az volt a lényeg, sőt ilyet nem is írtam, hogy én milyen ügyes vagyok.

Én olyan rosszul voltam szülés után, hogy hónapokig nem tudtam felemelni a kislányt és nem tudtam höcögtetni, meg rázogatni a popsiját, emiatt hordozokendöbe se tudtam rakni. Érdekes, hogy abszolút jó alvó és nincs semmi hiszti lefekvéskor. Szerintem van összefüggés. Újszülött kora óta ezt szokta meg, hogy ha be van rakva az ágyba, akkor alvás van. Ha egészséges lettem volna, valószínűleg én is össze-vissza ringattam volna minden nyikkanásra. Ennek viszont egyenes következménye lenne, hogy 2 évesen is orákig kell altatgatni.

2018. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem azért jobb lett kicsit. Bár sosem volt egyszerű eset....


A szoktatásról meg annyit:

10 hós koráig egyedül aludt el a lányom a szobájában. Aztán megtanult állni. Utána képtelenség volt a kiságyba betenni és otthagyni....

2018. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem szoktatás kérdése. Tévhit. A 2.gyerekem a bizonyíték. Azóta csak röhögni tudok ha ezt hallom.
2018. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!