Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 38-39 fokos lázat okoz a...

38-39 fokos lázat okoz a fogzás? 2 napja lázas 38 alá nem nagyon megy .

Figyelt kérdés
Mikor sikerül láz csillapítóval levinni ujra álmos és míg alszik újra felszökik .egyéb tünete a fehér lepedékes nyelven kívül nincs. 9 hónapos fogzik.
2018. dec. 26. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.Jol tetted, hogy bevitted meg akkor is ha esetleg nem voltak túl kedvesek veletek.Konnyen kiszaradhatnak az ekkora gyerekek és ha olyan állapotban viszed oda, akkor még azért lettél volna xar anya mert mert nem vitted azonnal.

Mi voltunk kiszáradással 5 napot kórházban pedig első gyanús jelek vittük,én megfogadtam hogy bunkozhatnak velem akárhogy ha úgy látom baj van legközelebb is viszem eszembe sincs kockáztatni csak azért mert valaki rondan néz rám.9 hónapos babánál azok a tünetek bármire utalhatnak,akár kiszáradásra is.Mielobbi gyógyulást.

2018. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🤗
2018. dec. 27. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!