Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlanatok nekem szep kisfiu...

Ajanlanatok nekem szep kisfiu neveket?

Figyelt kérdés
A minap kiderult hogy fiu lesz a babank, ha esetleg megsem akkor lany nevunk mar lenne. A vezetekneve Nagy es ehhez illo szep kisfiu neveket szeretnek :) keresgeltunk neten es naptarban de kulso velemenyekre is szuksegunk lenne es meg nem talaltunk megfelelot igazabol. Koszonom :)
2018. dec. 27. 17:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom hogy igyekeztek segiteni halas vagyok. Szep neveket soroltatok bar van ami mar megfordult a csaladban de ami nem azt meg gondoljuk es ugy valasztunk :) koszi megegyszer ment a zold
2018. dec. 27. 20:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Ábel, Áron, Ákos, Bertold, Kornél juott még eszembe, amik szépek számomra és jól csengenek a vezetéknévvel. . A " Gy" betűseket kerüljétek.
2018. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Barnabás

Velcel

2018. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kristóf, Krisztián, Zoárd, Zétény, Endre, Richárd.... Ezekkel szerintem jól hangzik.
2018. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerencse hogy a "Gy" betus nevek tobbsege nem tetszik raadasul nem jol hangzanak. Ezek is nagyon szep nevek es tenyleg jol hangzananak a Kornel kulonosen megragadt bennem, koszonom nektek is a segitsegeteket aranyosak vagytok
2018. dec. 27. 21:19
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagy Konrád

Nagy Ábris

Nagy Dénes

Nagy Henrik

Nagy Milán

Nagy Roland

Nagy Richárd

Nagy Viktor

Nagy Zágon


Ilyen nevű emberekké találkoztam. Ba meg persze Péter, Lajos, Mihály, de gondolom ezek a nevek nem játszanak.

2018. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
András
2018. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olyan név illik hozzá, amiben magas hangrendű magánhangzók vannak, 2-3 szótagosak, és magánhangzóval kezdődnek.


Tehát a Nagy Péter a GYP torlódás miatt nem passzol hangtanilag, de például egy Nagy Ervin, Nagy Endre, Nagy Olivér jól hangzik.

2018. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!