Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előző kérdésem a Nenszi és...

Előző kérdésem a Nenszi és Dzsenet nevekkel nagy botranyt keltett! Ezért most azt szeretnem kerdezni, hogy ti milyen neveket ajanlanatok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 14:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Erősen függ a vezetéknévtől, anélkül értelmetlen bármit javasolni.
2016. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Miért pár idegen döntse el a te gyereked nevét? Töltsd le inkább a névlistát és nyálazd át párszor. Eszembe se jutott itt idegeneket megszavaztatni, amúgy meg a család vélemènyét se kértük ki. Mi kiválasztottuk, nekik meg elmondtuk mint tényt. Mi se szokványos nevet választottunk, vissza is szoktak kérdezni de nekünk ez tetszett és nem nevetséges nèv pedig.
2016. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Rusznyák a vezeteknev. :)
2016. okt. 12. 14:55
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Annamária, Lilla, Kinga, Dóra, Lelle
2016. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem, hogy idegenek dontsek el. Csak javaslatokat varok, puszta kivancsisagbol!
2016. okt. 12. 14:57
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Az MTA listáját nézted már? Csak mert ott az összes adható név ott van javaslatnak...
2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Neztem igen. De azt javaslom olvasd el a kerdesem. Azt kerdeztem hogy TI mit ajanlotok. (Es igen az MTA altal engedelyezett nevek kozul.)
2016. okt. 12. 15:03
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát, szerintem, amiket mi ajánlanánk azok nem tetszenének neked.


De próbálok keresni olyanokat amik ritkábbak de még vállalhatóak: Nelli, Odett, Marina, Adélia, Adina, Alina, Aliza, Alícia, Bítia, Édua, Elina, Elinor, Florina, Hella, Izabell, Korina, Liána, Stella, Tília, Szorina, Szelina


Nem mondom hogy mind tetszik, én az egyszerűbb, hagyományos nevek pártján állok, viszont ezek még egészen vállalhatóak szerintem, ha már mindenáron különlegeset akarsz.

2016. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Elolvastam a kérdésed és bocs de nem látom értelmét. Ha ott nem tetszett meg egy nèv ha itt irja valaki akkor fog vagy úgy fogjátok hívni? Vagy ha többen irják rájössz hogy tetszik mégis? Tényleg nem értelek.
2016. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi vagyok! Es annyi nev van! Lehet higy elsiklottam valamelyik vallalhato szep nev felett :)
2016. okt. 12. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!