Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki meg tudja venni a...

Mindenki meg tudja venni a méregdrága babacipőket?!

Figyelt kérdés
Bármerre is nézek a kezdő kiscipők ára 5-6 ezernél kezdődik, vagy még drágább!! Honnan van ezekre mindenkinek pénze! Pláne hogy akár néhány alkalom után kinőheti! Mindenki megengedheti magának? Hiába próbálunk spórolni, félretenni, elképzelni sem tudom, hogy miként tudjuk majd kifizetni alig néhány havonta a 8-10 ezer forintokat a cipőkre :( Vagy esetleg tud valaki valami megfizethetőbbet is? Szeretném persze ha megbízható, jó cipőt vehetnék neki.
2010. jún. 28. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vasgy, én 8.000 alatt nem találtam. Viszont egy pcit nagyobbt vettem és az első kiscipó már jópár hónapja megvan. ÉS még nem kicsi egy cseppet se. De félévente muszáj leszek venni az évszakok miatt. De addig elég 1 pár.
2010. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem. De nem is bánom. deichmannban vettük eddig az összes cipőjét (Barenshue és Bobby shoes-) meg vagyok vele elégedve nem jön szét és van uniszex szinekben is.

ajánlom nektek is mert 7000.-ért is lehet normális cipőt venni és szandált is 2000,-ért a bakancs persze drágább de az is meg van 10.000.- alatt.

2010. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

nem, én nem tudom.

minden cipőjét használtam veszem, de az legalább márkás, és így van sok pár cipője.

2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a megbízható, jó cipők ilyen áron mennek, sőt... Én most vettem a kisfiamnak egy szandált, és bizony 10.000 Ft alatt nem úsztam meg. És nem a legdrágábbat vettem. Horror összegeket kérnek, és ha belegondol az ember mennyi anyag van benne, hát vicc.
2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegy, milyen az első cipő, amiben elkezd járni, mert a rossz cipő károkat okozhat! Nem kell márkás, de oda kell figyelni, hogy jó minőség legyen. Szerintem minimum 3-4 ezerbe kerül egy ilyen, utána kell járni, vannak akciók, ki lehet fogni biztosan kedvező árút. Megértelek, nem lehet könnyű, és még rengeteg kiadás van. Szerintem érdemes használt baba cuccokat nézni, mert ki lehet fogni olyat, amit egy baba használt szintén csak néhány alkalomra.
2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd megnézzük ott. Elkeserít és felháborít, hogy ennyi pénzért adják őket, csak mert tudják, hogy az ember úgyis megveszi, mert kell.... Nem is tudom, mihez kezd, aki tényleg nem tudja kifizetni, biztosan vannak olyanok is... :(
2010. jún. 28. 15:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfogadtam, hogy az első cipője korrekt lesz. Aztán kapott egy sima kocsiciptő, a bébikomppal 1 hét alatt lukasra rugta. Elképzeltem, hogy ezt fogja tenni a 10.000 ftos elefanten cipővel is, és elkeseredtem...

Aztán a Deichmannban vettem neki elöl zárt szandit 2800 ftért, tökéletes volt az első pár hónapra.

Szóval szerintem nem kell kétségbe esni...

Viszont inkább ez, mint cipőt használtan. Minden baba lába más, máshol fekszi ki a cipőt, inkább olcsóbb de új cipőt vettem.

2010. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Merre laksz? - esetleg könnyebb lenne úgy tanácsolni, hol nézz szét.

Ahol mi lakunk, lehet szép BŐRcipőket kapni rá, s sokkal olcsóbban. Annyi, hogy ez a tavalyi modell. Kisvárosban lakunk, egy kft gyártja, de csak külföldre szállít. Írj, ha tudok segítek.

2010. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ruhácskáját vettem használtan vagy kaptuk őket meg egyéb babacuccokat. Semmi kifogásom ellenük, beváltak. És ha ugyan olyan jó mint az új, akkor legalább spórolok rajta. De cipőben nem tudom, hogy mennyire lenne jó. Mert persze olcsóbb, és ha szép állapotban van akkor talán, bár a másik baba másként jár, tehát másként járta ki a cipőt... de lehet ez lesz.
2010. jún. 28. 15:34
 10/21 A kérdező kommentje:
Jaj, Lányok, nagyon aranyosak vagytok, köszi :) Budapesten vagyunk, úgyhogy kínálat bőven van, de szerintem még nem találtam meg a legjobbat :)
2010. jún. 28. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!