Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki meg tudja venni a...

Mindenki meg tudja venni a méregdrága babacipőket?!

Figyelt kérdés
Bármerre is nézek a kezdő kiscipők ára 5-6 ezernél kezdődik, vagy még drágább!! Honnan van ezekre mindenkinek pénze! Pláne hogy akár néhány alkalom után kinőheti! Mindenki megengedheti magának? Hiába próbálunk spórolni, félretenni, elképzelni sem tudom, hogy miként tudjuk majd kifizetni alig néhány havonta a 8-10 ezer forintokat a cipőkre :( Vagy esetleg tud valaki valami megfizethetőbbet is? Szeretném persze ha megbízható, jó cipőt vehetnék neki.
2010. jún. 28. 15:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is a Deichmann-t ajánlanám. Mi már jó pár cipőt vettünk ott, és eddig mindig 2000-5000 ft. között megúsztuk. Persze a téli cipők biztosan drágábbak lesznek, de ahogy néztem még így is 10000 ft. alatt megúszhatjuk.
2010. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!