Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki meg tudja venni a...

Mindenki meg tudja venni a méregdrága babacipőket?!

Figyelt kérdés
Bármerre is nézek a kezdő kiscipők ára 5-6 ezernél kezdődik, vagy még drágább!! Honnan van ezekre mindenkinek pénze! Pláne hogy akár néhány alkalom után kinőheti! Mindenki megengedheti magának? Hiába próbálunk spórolni, félretenni, elképzelni sem tudom, hogy miként tudjuk majd kifizetni alig néhány havonta a 8-10 ezer forintokat a cipőkre :( Vagy esetleg tud valaki valami megfizethetőbbet is? Szeretném persze ha megbízható, jó cipőt vehetnék neki.
2010. jún. 28. 15:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Deichmannban nézzd meg, ott mindig van akció, és nagy a választék, biztos találsz valami jót 2-3000 ért
2010. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Én használtan biztos nem vennék cipőt, ezt még az unokatesóktól sem fogadjuk el. Minden babának más a lába formája, állása, járása.

Igen, drága, de hát kénytelen az ember megvenni a gyerekének a minőségibbet, mert hát sokszor tényleg hiába is vennél olcsóbbat (pl. kínai), semmit se ér, annyit meg pláne nem, hogy a gyerek lába egy műanyagba legyen bezárva. Mondjuk mikor az ember gyereket vár, illetve vállal tudatosan, azért bele kell ezt is kalkulálni, hogy bizony lesznek ilyen kiadások is. Hiába nem használja ki úgy a gyerek a cipőt, ahogy mondjuk egy felnőtt, de mégis meg kell neki venni.

A neten van egy csomó bababolt, mi mondjuk innét rendeltünk már kiscipőket, elég jó minőségűek:

[link]

Vagy nézd meg itt:

[link]

2010. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
gratulálok annak, aki lepontozott, amiért nem tudom megvenni az új, drága cipőt.
2010. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, elhiheted :( Neten nem merek vásárolni, hisz azt a cipőt próbálni kell a baba lábára. És hiába kalkulálja bele az ember, nehéz előre tervezni, arról nem is beszélve hogy millió váratlan esemény, és kiadás is közbejöhet!!
2010. jún. 28. 16:35
 15/21 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem Te voltál. kiakasztó, hogy az emberek mennyire intoleránsak.
2010. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

16.29es! megnéztem a linkeidet, a második linkedben a Super gear cipők konkrétan kínai cipők! ez tuti. ez egy kínai márka.

csak sólok, mert biztosan nem tudtad, hiszen nagyon kampányolsz a drága, márkás cipők mellett.


a használt cipős voltam

2010. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is inkább használtat veszek, mint kínait. Ki lehet fogni olyant is ami teljesen új, nyilván nem azt fogom megvenni amiről messziről lerí, hogy használt. Egyébként mivel nem tudják sokáig hordani, ezért nem lesz annyira kitaposva, hogy olyan nagy gondot okozzon hogy az előző baba hogyan járt benne. És valóban, mikor úgy döntöttünk, hogy gyermeket vállalunk úgy éreztük, hogy minden ilyen plussz kiadással számoltunk, de sajnos az élet közbeszólt. Akkor 60ezer volt a lakástörlesztőnk, és nem gondoltuk, hogy pár hónap múlva (és sajnos azóta is) 100e lesz. Ez van, és alkalmazkodni kell ehhez az élethelyzethez, és inkább veszek jóminőségű alighasználtat, mint ócska kínait.
2010. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha pesti vagy, itt nézzetek körül:

[link]

Láthatod milyen kedvezmények vannak. Ezek brendonból kifutott kollekciók.

2010. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16.29-es vagyok.

A márkáscipős oldalról még én sem vásároltam (ezt csak ajánlották). A fischerfashion-nél viszont nagyon rendesek, ha kéred, szívesen megmérik a cipő belső méretét is. Mi volt, hogy rendeltünk, de kicsi lett, és még azon a héten posta fordultával ki is cserélték, plusz költséget meg nem számoltak fel. Őket tényleg csak dicsérni tudom, és a cipő is nagyon jó minőségű.

Persze, vannak váratlan költségek, meg lesznek is. Ha van egy kis időd, próbálj meg a babázás mellett valami plusz pénzszerzést, amiből mindig csurran-cseppen. Én elkezdtem az avon+oriflame termékek "terjesztését", és annyi mindig van, amiből a család tisztálkodási dolgait finanszírozom, így ezt az összeget már költhetem másra is. Ha érdekel, szívesen segítek neked ebben.

És mindenki megnyugtatására, nem szoktam pontozni, se fel, se le.

2010. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van.Mi sem állunk jól anyagilag, a ruhái használtak többnyire.De megbeszéltük, hogy cipőben nem spórólunk neki. Jelenleg Falcon szandija van, ami 7000 Ft körül volt, és rossz idő esetére egy 3000 Ft Cos Like sport cipő.
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!