Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki homeopátiás...

Használ valaki homeopátiás bogyókat babáknál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos a születése óta rossz alvó de az elmúlt egy hónapban fél óránként óránként de van hogy 10-20 percenként megébred. Mivel hasfájós volt így ringatva alszik el nem tud magától vissza aludni. Saját ágyában alszik próbáltam már közénk tenni de ugyanúgy megébred éa vissza kell ringatni. Olvastam a pulsatilla csodabogyóról meg a chamomilláról a kérdésem hogy egyszerre kaphatja egy baba a kettőt? Persze nem egyidőben hanem mondjuk reggel a chamomillát délben a pulsatillát délután chamomillát este lefekvés előtt megint a pulsatillát. Eleinte csak a chamomillát próbáltuk hát semmi hatása nem volt napközben nyugodtabb volt mint szokott de este ugyanúgy sőt sűrűbben ébredt egyszer egyik hajnalban pluszba adtam neki pulsatillát és egyhuzamban aludt át 4 órát. Valakinek valami véleménye erről? Vagy olvastam még a coffeáról arról valakinek valami tapasztalata?

2018. dec. 30. 10:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

A híveknek:

[link]

2018. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Sedativ pc egy vicc, minhta szőlőcukrot vettem volna be, kb annyi hatása volt.
2018. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
Sedatif pc is homeos szer...
2018. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
A homeopata orvosokat börtönbe kéne csukni. Ők nyilvàn pontosan tudják hogy placebo csak pénzéhesek, és nekik hisznek az egyszerű emberek, mert "hú, orvos".
2018. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

14!


Nekem anno olyan orvos ajánlotta, aki csecsemő és gyermekgyógyász, mellé pedig homeopátias szakértő is.

2018. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
És ez miért jelenti azt hogy nem ver át? Nem értem. Van olyan hígítás, hogy nagyobb eséllyel nyersz a lottón, mint hogy akár egyetlen molekulát is találj benne a hatóanyagból. Tehát még kamilla sincs a kamillásban. Akkor inkább kamilla tea.. De a csecsemős orvos biztos nem ver át mert.. Miért is?
2018. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%

10/16

Mi macskának is adtuk, gennyes sebre, az állatorvos is helyeselte, sőt ő is alkalmazza.

Biztos placebo...

A családunkban van egyetemen tanító kémikus doktor, gyógyszergyárban dolgozó kutató kémikus doktor, valamint gyógyszerész doktor is. Mind használják, a gyerekeknek is adják.

Biztos mind lelkiismeretlen, ostoba, hiszékeny kuruzslók.

2018. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%

Magában "homeopátiás orvos" nem létezik!

Mind valamilyen terület szakorvosai és emellett szerezték meg a homeós képzést.

Amit sajnos már megszüntettek a Semmelweisen, az ostoba lobbinak köszönhetően.

Semmilyen érdekük, hasznuk nem fűződik ehhez, mert nem receptre kapható!

Elmondja mi kell, a beteg pedig több gyártó terméke közül választhat, olcsóbbat is.

Ellenben a receptre felírt gyógyszer egy adott gyár terméke, aminek felírásában hatást gyakorol az orvoslátogató é az ajándék utak a gyártól.

Na, meg az OEP aki megcseszi az orvost, ha a támogatott gyógyszerek közül a drágábbat meri felírni, mert az a hatékonyabb. Ezt pedig orvos családtagtól tudom.

És én vagyok a kémikus doktoros, gyógyszerész családból való.

2018. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
:))) jó, elárulom én is tanítottam egyetemen biológiát, és nem a madarakról, hanem sejtbiológiát kémiával. Nem a "családomban van". De használjátok egészséggel. 2 egyetemen tanítottam, nem találkoztam "hívő" kutatóval, mert ebben csak hinni lehet, hiszen kiszámolható hogy semmi nincs benne.
2018. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan szomorú amúgy nekünk kutatóknak akik az igazságért küzdünk, hogy "ostoba lobbi"- nak nevezik a harcot az átverés ellen. Soha semmilyen kutatás vagy vizsgálat nem támasztotta alá hogy működik, mégis a tènylegesen működő gyógyszerekben látjátok az összeesküvés elméletet. Érdekes, halálos megbetégre nem szokás homeot adni. Legalábbis önmagában. Senki nem akar börtönbe kerülni.
2018. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!