Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki homeopátiás...

Használ valaki homeopátiás bogyókat babáknál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos a születése óta rossz alvó de az elmúlt egy hónapban fél óránként óránként de van hogy 10-20 percenként megébred. Mivel hasfájós volt így ringatva alszik el nem tud magától vissza aludni. Saját ágyában alszik próbáltam már közénk tenni de ugyanúgy megébred éa vissza kell ringatni. Olvastam a pulsatilla csodabogyóról meg a chamomilláról a kérdésem hogy egyszerre kaphatja egy baba a kettőt? Persze nem egyidőben hanem mondjuk reggel a chamomillát délben a pulsatillát délután chamomillát este lefekvés előtt megint a pulsatillát. Eleinte csak a chamomillát próbáltuk hát semmi hatása nem volt napközben nyugodtabb volt mint szokott de este ugyanúgy sőt sűrűbben ébredt egyszer egyik hajnalban pluszba adtam neki pulsatillát és egyhuzamban aludt át 4 órát. Valakinek valami véleménye erről? Vagy olvastam még a coffeáról arról valakinek valami tapasztalata?

2018. dec. 30. 10:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11%

16!


Ugyan miért verne át ? Mi haszna lenne belőle ? Ha rendes gyógyszert ír, azon van haszna, homeopátias szeren nincs. Baxus de szemet, ahelyett hogy irt volna a csecsemőnek altatót, vagy nyugtatót, homeos szert javasolt, ami használt. A szemétláda, ugye.

2018. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a homeopátiás szerek csupa jótékonyságból készülnek, senkinek nincs rajta haszna. Biztos mindent tudsz az orvosodról, hogy miből van pénze és miből nincs. De felőlem lehet szimplán hülye is. Mindenesetre bizonyítékot te sem tudsz mutatni hogy működik. Alszik a csecsemő, hú.. Biztos nem az idő oldotta meg.
2018. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%
A hülyék menthetetlenek, mindig is azok voltak. Egyétek a cukrot (ja bocs, még az sincs benne).
2018. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!