Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van bárkinek valami tapasztala...

Van bárkinek valami tapasztalata a 14. kerület, őrs Vezér téri gyermek szakrendelőről?!

Figyelt kérdés
Pontosan hol van? Ahol a rendes SZTK? Érdemes vinni babakocsit vagy felesleges, mert be sem jutok vele... Megoldható a pelenkázás és hasonlók? Elnézést, ha butának tűnik, csak még sosem jártam a picivel ilyen helyen.
2010. jún. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,ott van,abban az épületben, a földszinten.Bejutsz babakocsival is,bár "lejtő" az épület másik oldalán van,nem a sugár és ikea felől.Ha bent vagy az épületben,akkor a földszinten van egy központi regiztráció,de a gyerermek rendelésekre nem kell ott sorban állnod,hanem van egy olyasmi kütyű,mint a sorszámhivó.Nahh ott beütögeted milyen rendelésre jöttél,meg azt hiszem a pici taj számát is.Itt is simán tudsz babakocsival közlekedni,és a földszinten van minden.Mi 5 hónapja voltunk csipőszűrésen,oda kellett beutaló a háziorvostól,ill. időpontot kellett kérni.Egy pelenkázó van,amit először észre sem vettünk.De nem kellett sokat várni,dekorálva van a várórész van valami kis gyermek játékház,vagy mifene,amibebe is tudnak mászni a kicsik.Hát kb. ennyit tudok mondani,legközelebb,akkor kell arra menjünk,ha egyedül tud már járni.

2010. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az információt! :) Tehát akkor akár az orvoshoz is beguríthatom a babakocsival? :)Csak mert elég nagy a gyerkőc, de még nem jár és nem tudom sokáig cipelni. Mi a bőrgyógyászatra készülünk. Remélem nem kell sokat várni...bár amilyen híreket hallottam... :(
2010. jún. 28. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz, mivel más szakrendelő nincs ott. Bejutsz babakocsival, ez nem lesz gond.
2010. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!