Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babának mit...

10-11 hónapos babának mit adtok reggelire, uzsonnára? Ötleteket várnék. Köszönöm

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Reggelire kenyér, kifli, sajt, babasonka, zöldségkrémek, májkrém, virsli, főtt tojás sárgája. A krémeket én csinálom. 😊 Ritkán kap édeset: banános palacsintát, esetleg kuglófot, kalácsot vajjal.


Uzsi vagy ugyanígy szendvics, vagy gyümi+babakeksz (szintén házi), vagy zabkása. Ha sütök muffint, pogácsát, sütit, abból is kap.

2018. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
+1 az első válaszoló felsorolására. hasonlóakat kap az én babám is, annyi hogy szoktam neki csinálni tejbegrízt is (fele tej-fele víz), ill. házi gyümölcsös túrót is (friss gyümölcsből pürésítve, vagy házi lekvárral). ritkán lekváros kiflit (házi lekvár, tartósítószer mentes). a zabkását almás-fahéjasra csinálom. ez jobban bejön neki mint a sima.
2018. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is hasonlókat csináltam, mint az előző válaszadók, plusz rizskása, köleskása, hajdina kása gyümölccsel, lehet kapni ezeket a dm-ben, vagy simán megfőzöd a gabonát, mostanában rizskása banánnal, leturmixolt datolyával édesítve a kedvenc, dm-es baba müzlik, natúr joghurt leturmixolt gyümölccsel, vagy kenyér sonka, sajttal, gyerek virslivel, tökmagkrémmel, házi vajkrémmel.
2018. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Két éve ugyanazt reggelizik nem hajlandó mást, tehát olyan kb. 10 hónapos korától: Baba müzli : zab, egyéb gabonák, darált mogyoró nem földi (!!) hanem a síma ami nem allergizál , aszalt darált gyümölcsök, szárított kókusz, szárított banán. A gyümölcs ízesíti meg, nincs benne cukor és natúr görög joghurttal eszi.
2018. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a 4 válasz tök jó. Nem értem miért vannak lepontozva. A kedves lepontozók vajon mit adhatnak reggelire?
2018. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kenyeret eszik a babája az milyen formában kapja meg ?csak úgy bele a kezébe es eszi ? Vagy kis darabokban ?
2018. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az otleteket.

En nem pontozok le senkitsem.

Valaki raer gondolom jol szorakozik.Nem kell ezekkel foglalkozni :)

A kenyeres kerdes engem is erdekelne.

2018. dec. 31. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. 7 hónaposan 8 foga volt a lányomnak, harap szépen mindent. 😊 Már elmúlt 1 éves, 12 foga van, egyben kapja a pékárut. 😊
2018. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ugyes a kislanyod 🙂

Köszönöm

2018. dec. 31. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ohh az én kislanyom 9 hós koráig 2 foga volt csorgot a nyála a kenyérre de mindig fulladozott tőle darabosan nem ette .Most kezd jönni 3 foga 😜🤗
2018. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!