Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babylove pelus minden...

A babylove pelus minden mérete olyan furán duzzad meg a pisitől?

Figyelt kérdés
1es méretnél nem vettem észre csak a 2esnél hogy olyan nagyra duzzad elől a pisitől. Liberot használunk még az nem lesz ekkora. Minden mérete ilyen a babylovenak? Csak mert amúgy bevált és eléggé verhetetlen az ára is.
2019. jan. 5. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azta használok a e,5hós kislányomnál.nekünk is megduzzad de engem nem zavar.igaz mi már 3ast használunk és most fogunk a 4es méretre váltani mert elég husis a babám
2019. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is megduzzadt, mi most libero up&go t használunk mert 1 evés a kicsivizmű az is megduzzad. De nem zavar legalább tudom, hogy van rendesen pisi :)
2019. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj,itt kb. mindenki szidta a pampers sleep and Playt.

Nekünk a legjobb a világon

2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A babylove eddig a legjobb Pelus volt nekünk.. De 2-3 hete annyira leromlott a minősége. Valaki már 2 hónapja mondta h budos lesz, és furcsán duzzad. El se akartam hinni.. Erre mi is végük kaptunk belőle. Váltottunk Lupilu Lidl Pelusra. Meg jobb mint a dm Pelus és még annál is olcsóbb.. Nagyon szeretjük. 4ezer Ft volt 100dbos nagy pakk.
2019. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!