Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco (love baby), lidl,...

Tesco (love baby), lidl, rossmann saját márkás pelusairól mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Van olyan jó mint a libero? vagy messze elmarad tőle? Ára kedvezőbb, ezért kérdezem, de ha nem jó, akkor nem veszek. Köszi
2018. jún. 17. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk anno lányomnál eleinte a dm-es, majd a lidl-ös pelenkát vettünk és tökéletesen bevált. Ajánlom 😊
2018. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Lidl pelust próbáltuk nagyon nem jött be. Többször kakis maradt a ruha tőle. Nekünk a love baby nagyon bejött. Most is azt használom. Igaz csak 4 hetes
2018. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-nek új pelusa van néhány hónapja, a Lupilu, nem biztos, aki véleményezi a lidlöset, erre gondol. Szóval az új Lupilu jó szerintem.


A Rossmannos nekem nem jött be, kemény durunggá változik a nedvességtől.


Tescósat nem ismerem. Nem kérdezted a DM-es Babylove-ot, az nekem felveszi a versenyt a zöld Pamperssel és a Liberóval.

2018. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Dm-es is lehet :)

köszi

2018. jún. 17. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs a felsorolt boltok között, de nekünk a Penny Market Bebellino pelenkája abszolút bejött. Kb. feleannyi, mint a Pampers és soha semmi nem folyik ki belőle.
2018. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dm: kezdetben szerettem, de nagyobb méreteknél túl merev, nem jó a formája a lányomra.

Rossmann: most vettem mintát, tetszett.

Tesco: borzalmas

Lidl: eddig nem vettünk.

A pampers a legjobb szerintem.

2018. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Liberot használunk meg zöld pamperst alapvetően. A dm-essel nekem az volt a bajom, hogy mindig kifolyt belőle a pisi kb. 4-5 óra elteltével, én meg éjjel nem szoktam neki cserélni pelust. A rossmanosból nekünk mindenhol folyt a pisi, nagyon nem jött be.


Igazából amíg nem próbálod ki, nem tudod meg milyen, mert minden babának más válik be. Rossmanosból van ilyen 2 db-os kiszerelés, azt ki tudod próbálni.

2018. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Tescos nekünk nagyon bejött, szerintem az egyik legjobb márka, a lidlben a lupilu is bevált, de ha többet pisil a babád nem ajánlom mert akkor kifolyik, rossmanost nem szeretem
2018. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 2. gyereknél 90%ban dm-eset veszünk, teljesen jó. Az elsőnél fél éves korig liberot vettünk ès használta azokat amiket kaptunk, a tescos borzalmas volt, a dm jó, rossmann fél fokkal a dm után. A pampersből jövögetett kifelé a pisi, a liberoból 6 hónap után az volt a ritkább, amikor minden bent maradt!!

Lild-ös egyszer volt az elsőnek, nem rémlik hogy baj lett volna vele.

Bugyipelenkából szintén a dm-es jó nekik

2018. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Fiamnal aPampers pelenkakiutest csinalt, a lidl regi Toujours oke volt, csak a derekanal tenyleg ki tudott jonni a kaki, az uj lidloset nem ismerem, egy ideig a pelenkakiutes miatt moshato pelenkat hasznaltunk, az eleg jo volt, aztan 8 honapos koratol a dm-es eldobhato bugyipelenkat+5 honapos koratol ec-ztunk a pelenkakiutes miatt. Ha mindenkeppen eldobhatoban gondolkozol, akkor a dm-es bugyispelenka szerintem tok jo.
2018. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!